Fortinge Noa Tablet Prompter KİTİkinci El

Ürün Kodu: BFGHJRUZ

Marka: Fortinge


Fortinge Noa Tablet Prompter KİT

Liste Fiyatı
Tek Çekim Fiyatı
3 Taksitli Fiyatı
İndirimli Havale Fiyatı
LÜTFEN ÖNCELİKLE AŞAĞIDAN SEÇİMİNİZİ YAPINIZ

TELEFONDA SİPARİŞ VER

0(212) 514 29 24

Tıklayın, telefonunuzu bırakın. Sizi arayalım.

Ücretsiz Kargo

İLGİLİ ÜRÜNLER

Fortinge Noa Tablet Prompter KIT

( PROMPTER VE KUMANDA) ..

NOA Tablet Prompter hafif tasarımı, alet gerektirmeyen kurulumu ve kolay kullanımı ile istediğiniz her yerde konuşma yapma imkanı sunuyor.

7 inçten 11 inç boyuta kadar Android ve Apple tabletlere;

2,5 kg kadar DSLR ve ENG kameralara uyumludur. 12 ft (3.5m) okuma mesafesi vardır.

Bluetooth klavye ve mouseları destekler. Kamera plakası sayesinde yükseklik ve

pozisyon ayarlanabilir. Tripod bağlantı mekanizması esnektir ve kolayca ayrılabilmektedir.

Diğer tablet prompterlardan farklı olarak dikey olarak kullanılabilir ve ayarlanabilir cam yüksekliği özelliğine sahiptir.

Bu pakette Fortinge Bt-1 Bluetooth Kumanda Paket içeriğinde çıkmaktadır.

NOT: Tablet ve Tripod ürüne dahil değildir. kutu içeriğinden çıkmamaktadır.

Yazılımı indirmek için IOS ve Android store hesabı üzerinden "forprompt Prompter" yazarak ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz. 

 

BT-1 Kumanda Bluetooth haberleşme yöntemi ile kullanılmaktadır. Kumandayı, Fortinge tablet prompter yazılımı ile eşlemek için, ilk önce tabletinizde Bluetooth özelliğinin açık olmasına dikkat ediniz. Daha sonra Prompter yazılımında ayarlar bölümüne gelip bluetooth özelliğini aktif edip, kumandayı gördükten sonra BT-1 i seçip kullanmaya başlayabilirsiniz. 

Teleprompter kurulumu esas olarak kamera, ayna ve monitörden oluşur. Ayna, doğrudan kamera merceğinin önüne yerleştirilmiş yansıtıcı bir camdır. Monitör aynanın altında oturur ve bir kaydırma komut dosyası görüntüler. Komut dosyası aynaya yansır ve bir sunucu - örneğin bir haber spikeri - kamera aynanın hemen arkasında olduğu için doğrudan kameraya bakarken komut dosyasını aynadan okuyabilir. Bu, sunum yapan kişinin senaryoyu ezberlemeden veya işaret kartlarına bakmadan izleyici ile doğal göz teması kurmasını sağlar. (Aynaya bir ışın ayırıcı ayna, ışın ayırıcı veya sadece "cam” da denir.)

Önünde bir ayna varsa kamera sunum yapan kişiyi nasıl yakalar? Ayna, güvenlik amacıyla kullanılan iki yönlü bir ayna gibi kısmen saydamdır (ancak en azından çok, çok daha iyi veya olması gerekir). Komut dosyasını bir tarafa yansıtırken, kameranın yansıyan metni yakalamadan diğerinden görmesini sağlar.

Ayna

En iyi aynalar, kameranın bu kadar kusursuz bir şekilde görmesini sağlayan optik dereceli bir ışın ayırıcı kaplamaya sahiptir ve 4K veya daha yüksek çözünürlük bile tüm ihtişamına kaydedilir. Bu aynalar teleskoplarda ve mikroskoplarda kullanılan saf camdan yapılmıştır. Buna karşılık, düşük kaliteli aynalar saf camdan yapılmıştır ve gelişmiş kaplamaya sahip değildir. Kaliteli görüntüler arıyorsanız, istediğiniz türden değillerdir.

Müşteriye ne kadar çok ödeme yaparsanız, onunla birlikte gelen aynanın o kadar iyi olacağını düşünürsünüz ve bu genellikle doğru olsa da, yine de, neredeyse tüm fiyatlarda kaliteye odaklanan ve daha iyi aynalar sunan markalar vardır. , orta düzey istemlerinde bile.

Monitör ve Yazılım

Komut dosyası bir teleprompting yazılımından monitöre aktarılır. Komut dosyası genellikle MS Word gibi bir uygulamada oluşturulur, yazılıma aktarılır ve daha sonra bilgisayardan monitöre bir kablo bağlantısı üzerinden (VGA kablosu gibi) aktarılır. Monitörler genellikle VGA dahil iki veya daha fazla giriş sunar.

Komut dosyasının, monitörde ters yönde görüntülenmesi gerekir, böylece aynada doğru yönde yansıtılır. Tersine çevirme genellikle yazılımda yapılır. Bazı monitörler ters çevrimi yazılım olmadan gerçekleştirebilir, ancak çoğunu yapamaz.

Monitör koyu bir arka plana sahiptir ve parlak bir renkte (genellikle beyaz) bir komut dosyası görüntüler.

Teleprompterleri Kimler Kullanıyor?

Bir teleprompter'den faydalanabilen herkes genellikle kullanır. Örneğin, haber spikerleri, ödül gösterisi sunucuları ve Başkanlar, teleprompterler kullanır. Bir Başkanın Oval Kamera'dan uzun süre konuşma yaparken kameraya sürekli bakarken gördünüz, bir teleprompter kullanıldığından emin olabilirsiniz. Ve son zamanlarda, YouTube kanalları olan birçok kişi teleprompter kullanmaya yöneldi.

Hoparlör ve Operatör İş Akışı

Sunucu teleprompter'dan okurken, bir operatör bilgisayarda (genellikle bir dizüstü bilgisayar) oturur ve teleprompting yazılımında komut dosyasının kaydırma hızını kontrol eder. Operatör, sunum boyunca sunum yapan kişinin konuşma düzenlerine uyacak şekilde hızı ayarlar. İzleyiciden sunum yapan kişinin duraklamasına neden olan bir alkış varsa, operatör komut dosyasını duraklatır ve alkış sona erdiğinde yuvarlamaya devam eder. Operatör ayrıca sunum boyunca koddaki bir kelimeyi veya cümleyi veya daha fazlasını değiştirebilir ve ilgili diğer görevleri gerçekleştirebilir. CEO'lar, politikacılar ve ilgilenen herkes için operatör hizmetleri sunmaya kendini adamış tüm şirketler var. Hizmetleri betiği kontrol etmekten daha ayrıntılı işlemlere,

Bununla birlikte, sunum yapan kişinin sunumu yardım almadan teslim ettiği tek kullanıcılı iş akışları da vardır. Sunum izleyici olmadan gizlilik içinde kaydediliyorsa, sunum yapan kişi önceden ayarlanmış bir kaydırma hızı seçebilir veya komut dosyasını yönetmek için uzaktan kumanda kullanabilir. Bu seçenekler hiçbir zaman canlı etkinlikler için kullanılmaz.

Diğer Teleprompter Türleri

Şimdiye kadar tarif edilen her şey standart, objektif içi teleprompterleri ifade eder . Bununla birlikte, en az kullanılan iki ana tür daha vardır: mobil teleprompterler ve başkanlık teleprompterleri. Bunlar standart olanlarla aynı konsepte dayanır, ancak bazı tasarım farklılıkları vardır.

Mobil teleprompterlermonitör kullanmadıkları sürece aynıdır. Bunun yerine bir tablet veya akıllı telefon kullanıyorlar. Tablet veya telefon aynanın altına yerleştirilir. Bu birkaç avantaj sağlar. İlk olarak, bu istemler çok kompakt olabilir - çoğunluk katlanır ve çoğu torbaya sığar. İkincisi, komut dosyasını aktarmak için bir bilgisayara ihtiyaç duymazlar. App Store'dan veya Google Play'den doğrudan mobil cihazınıza bir komut istemi uygulaması indirmeniz, komut dosyanızı uygulamada oluşturmanız ve uygulamadan cihazda görüntülemeniz yeterlidir. Üçüncüsü, harici pil veya güç kablosu gerektirmezler. Standart istemciler monitöre güç sağlamak için birini veya diğerini gerektirirken, mobil yönlendirme çözümlerinde mobil cihaz kendi dahili pili ile çalışır. Birçok mobil komut istemi uygulaması, tek kullanıcılı bir iş akışına izin veren, genellikle Bluetooth üzerinden kablosuz olan bir uzaktan kumandayı da destekler.

Bir başkanlık akıl defterifarklı yerlerde her şeye sahip olması bakımından farklıdır. Standart bir istemde, monitör aynanın hemen altındadır. Bir başkanlık isteminde, ayna özel bir standın üstüne monte edilir ve monitör standın altına yakındır. İkisi arasında bu mesafe olmasına rağmen, ayna hala görüntülenen metni mükemmel bir şekilde yansıtır. Peki kamera nerede? Başkanlık istemcileri geniş, canlı kitlelere konuşma yapmak içindir ve amaç, kamerayla konuşmak yerine izleyiciyle göz teması tutmak gibi görünmektedir. Konuşma yapılırken, etraftaki kameralar hoparlörü farklı açılardan kaydeder. Genellikle, kurulum her biri kendi aynasına ve monitörüne sahip iki stand içerir. Bir sehpa hoparlörün önünde sağda, diğeri solda bulunur.

Havale / EFT (%1.22) :3,916.67 TL (KDV Dahil)

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Taksit tutarıToplam
Peşin-3,965.04 TL
21,982.52 TL3,965.04 TL
31,321.68 TL3,965.04 TL
41,029.72 TL4,118.88 TL
Taksit tutarıToplam
Peşin-3,965.04 TL
21,982.52 TL3,965.04 TL
31,321.68 TL3,965.04 TL
41,029.72 TL4,118.88 TL
Taksit tutarıToplam
Peşin-3,965.04 TL
21,982.52 TL3,965.04 TL
31,321.68 TL3,965.04 TL
41,029.72 TL4,118.88 TL
Taksit tutarıToplam
Peşin-3,965.04 TL
21,982.52 TL3,965.04 TL
31,321.68 TL3,965.04 TL
41,029.72 TL4,118.88 TL
Taksit tutarıToplam
Peşin-3,965.04 TL
21,982.52 TL3,965.04 TL
31,321.68 TL3,965.04 TL
41,029.72 TL4,118.88 TL
Taksit tutarıToplam
Peşin-3,965.04 TL
21,982.52 TL3,965.04 TL
31,321.68 TL3,965.04 TL
41,029.72 TL4,118.88 TL

Temel kural olarak aldığınız ürünü teslimat tarihinden itibaren 14 iş günü içerisinde firmamızın düzenlemiş olduğu faturanız ve iade sebebinizi içeren bir not eki ile iade edebilirsiniz.

* İADE ÜRÜNLERİNİZİ MUTLAKA İADE SEBEBİNİZİ BİLDİREN BİR NOT EKİ VE FATURANIZ İLE GÖNDERİNİZ. * İade etmek istediğiniz ürünün faturası kurumsal ise, geri iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. İade faturası, kargo payı dahil edilmeden ( ürün birim fiyatı + KDV şeklinde ) kesilmelidir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri İADE FATURASI kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır.

385 SAYILI VERGİ USUL KANUNU GENEL TEBLİĞİ UYARINCA YENİ UYGULAMA!

Eğer vergi mükellefi değilseniz, almış olduğunuz ürünü iade ederken elinizde bulunan firmamıza ait faturada ilgili iade bölümündeki bilgileri eksiksiz olarak doldurduktan sonra imzalayarak ürün ile birlikte bize geri göndermeniz gerekmektedir. Aksi takdirde iade işleminiz tamamlanmayacaktır. Genel iade şartları aşağıdaki gibidir;

* İadeler mutlak surette orjinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır. * Tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. * İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları) ve iade sebebini içeren bir dilekçe göndermeniz gerekmektedir. * İade etmek istediğiniz ürün/ürünlerin kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır..

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme » puan
yukarı
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır