Makaleler » Lensler » Sony'nin G Serisi Master Lensleri

Sony'nin G Serisi Master Lensleri

Fotoğraf makinesi performansındaki gelişmeler ve giderek daha yaratıcı hale gelen fikirler, lens teknolojisine yeni bir yaklaşım gerektiriyor. Dolayısıyla yarışı önde götürecek lenslerin değişim geçirmesi şart.

Fotoğraf makinelerinin geleceğini çok iyi bilen Sony, şimdi lensi yeniden tanımlıyor.

Nihayet görüntüleme teknolojisinde yeniliğin öncüsü, yüksek çözünürlük ve güzel bokeh efektlerini bir araya getiriyor.

Lenslerin Ortak Özelliklerini Aşağıda Görebilirsiniz.

  • Yüksek çözünürlük ve muhteşem bokeh, tek bir lenste bir araya gelerek fotoğrafçılık ve sanat açısından yeni olanaklar sunar.

  • Çözünürlük, güzelliğin özündeki ayrıntıları ortaya çıkarır. Bu olağanüstü lensler, gelecekte de muhteşem ayrıntılar sunmayı sürdürüyor olacak.

  • Gelmiş geçmiş en üstün tasarım standartları, inanılmaz ayrıntı ve doku sunar. MTF çizimleri, çözünürlük konusundaki hassasiyetimizin göstergesi, görüntülerse kanıtıdır.

  • Sıradanlığın ötesinde bir görsel şölen için 0,01 mikron hassasiyetindeki yeni XA (aşırı asferik) lens parçaları, tüm görüntülerde gerçekliği ve güzelliği yakalar.

  • Asferik lenslerin üretimi, basit küresel türlere göre çok daha zordur. XA lens parçaları, bugüne kadar gördüğünüz en güzel bokehi sağlamak için optik kusurları ortadan kaldıran olağanüstü yüzey hassasiyeti oluşturur.

  • Sıfırdan tasarlanıp üstün bokeh sağlayan optik bileşenler ve her lensin ayrı ayrı kalibre edilebilme özelliği sayesinde, yüksek keskinlikten oldukça yumuşak bokeh efektlerine akıcı geçişler yapabilirsiniz.

  • Optik bileşenlerde üstün bokeh tasarlamak için gelişmiş bilgisayar simülasyon teknolojisi kullanılarak rahatsız edici çizgi veya köşeleri olmayan, şık, pürüzsüz ve yumuşak arka plan bokehi elde edilir.

  • G Master serisi lenslerin her özelliği, hem stüdyoda hem de dış çekimlerde tüm profesyonel ihtiyaçları karşılayacak şekilde geliştirilmiştir. Eşsiz görüntüleme performansının yanında olağanüstü hız, verimlilik ve güvenilirlik sağlar.

  • Sektör lideri aktüatör teknolojisi, manuel veya otomatik moddayken daha hızlı ve daha hassas netleme sağlar. Kusursuz netleme hassasiyeti, bu olağanüstü lenslerin tüm potansiyelini ortaya çıkarmasına yardımcı olur

  • Sağlam yapı, kapsamlı kontroller, toza ve neme dayanıklı tasarım, her türlü çekim koşulunda kusursuz performans sunan özelliklerden yalnızca birkaçıdır.

Yorumlar

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.
yukarı
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır