Sıkça Sorulan Sorular

Ürünleriniz garantili mi?

Sitemizde satılan her ürün en az 2 yıl olmak üzere distribütör, ithalatçı veya üretici firma garantisindedir.

Teslimat kaç günde gerçekleşir?

0-600 km arasındaki illere 1 iş günü,600-1200 km arası uzak illere 2 iş günü içerisinde ulaşır

Siparişleri hangi kargo şirketi ile gönderiyosunuz?

Siparişlerin tamamı Yurtiçi kargo ile gönderilmektedir.

Siparişimi iptal edebilir miyim?

Vermiş olduğunuz siparişinizi, ürün tarafımızdan kargoya verilmeden önce bilgi@babatasfoto.com adresine sipariş numarası ile birlikte e-posta atarak ya da telefon ile arayarak iptal edebilirsiniz.

Sitedeki ürünlerin hepsi stoklarınızda mevcut mu? 


Sitemizde yer alan büyük çoğunlukta ürünler için stok tutulmaktadır. Ancak bazı ürünler siparişiniz üzerine anlaşmalı ana toptancılardan tedarik edilmektedir. Her ne kadar ürün listeleri sürekli güncel tutulsa da sipariş etmiş olduğunuz bazı ürünler tedarikçi firmaların stoklarında tükenmiş olabilir.

Kargo teslim alırken neye dikkat etmeli? 


Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tuttururarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.

Fiyatlama Hataları

Yazılımsal veya sistemsel hatalardan kaynaklanan fiyat yanlışlıklarından Firmamız hiçbir şekilde sorumlu olmayıp,Firma Tüketiciye e-mail yolu ile haber vererek siparişi iptal edip Tüketiciye bedel iadesi yapma hakkına sahiptir.

Ürün Arızalı Çıkarsa Ne Yapmalıyım?

Sitemizde satılan ürünlerin tamamı garantilidir. Sitemizden satın aldığınız ürün, kullanım sürecinde, gerek malzeme ve işçilik gerekse montaj hatalarından dolayı arızalanırsa, ürününüz garanti süresi içerisinde ücretsiz olarak yetkili servis istasyonu tarafından tamir edilir. 

Fotoğraf makinem arızalandı, nerede yaptırabilirim veya tamir işlemleri masraflı mıdır?

Servise sordum çok yüksek fiyatlar talep etti” gibi sorular aklınıza takılabilir. Canon ve Nikon özel servisi olarak Türkiye’de fotoğraf makinesi tamiri işlemlerinde servisimizde uygun fiyat politikası geçerlidir.Fotoğraf makinesi tamir işlemlerinde cihaz değerini aşacak fiyatlar vermeyiz. Tamir işlemini tamamlamadan önce size fiyatı belirtir ve onayınızı alırız. Onayınızı almadan tamir işlemini tamamlamayız.

yukarı

Alışveriş Sepetim