Blackmagic Teranex Mini - Smart Panelİkinci El

Ürün Kodu: #00017710

Marka: Blackmagic


Liste Fiyatı
Fiyatı
İndirimli Havale Fiyatı
LÜTFEN ÖNCELİKLE AŞAĞIDAN SEÇİMİNİZİ YAPINIZ

TELEFONDA SİPARİŞ VER

0(212) 514 29 24

Tıklayın, telefonunuzu bırakın. Sizi arayalım.

Ücretsiz Kargo

Teranex Mini ile tanışın

Daha iyi teknolojisi ve özellikleriyle yeni jenerasyon mini çeviriciler!

Introducing Teranex Mini

Ödüllü Teranex kalitesi ve 2160p60'a kadar tüm SD, HD ve Ultra HD formatları destekleyen özellikleri ile yeni jenerasyon 12G-SDI çeviricileri, Teranex Mini ile tanışın! Tüm Teranex Mini'ler dahili güç kaynağı, profesyonel XLR analog ve AES/EBU audio bağlantıları ile uzaktan yönetim için ethernet bağlantısı ve PoE alternatif güç kaynağı içermektedir! Teranex Mini video'yu hızlı bir şekilde izleme ve çeviricinin hemen önünden ayarları değiştirebilmeniz için kullanıcı tarafından geliştirilebilen renkli bir ekran ile kullanıcı kontrol düğmeleri içeren bir ön panel'e sahiptir! Normal çeviricilerin sahip olduğu tüm özelliklere ve daha nicesine sahip olabiliyorsunuz!

İstediğiniz yerde kullanın

Dünyanın en çok yönlü çeviricileri!

Tümüyle yeni Teranex Mini çeviriciler tesisatların kurulmasında ve her türlü video donanımının desteklenmesinde eşsiz bir kolaylık sağlar. Teranex Mini yayın kurulumları için idealdir çünkü raflı montaj imkanı verir ve alternatif ön panel de hangi çevrimin yer aldığını izlemenize olanak verir! Hatta ethernet üzerinden uzaktan yönetilebilirler. Kompakt boyutları, onları canlı etkinliklerde ya da yayın araçlarında kullanılan portatif raflar için mükemmel yapıyor, ayrıca mikserlar ve başka audio donanımlarıyla bağlantı kurabilmeniz için profesyonel XLR audio bağlantılar içermektedir! Büyük ekran ve projektörleri çalıştırmak için kurgu ve renk derecelendirme yazılımları ile de kullanılabilir!

Use Anywhere

Mini Converter'ın yeniden icadı

Gizlemenize gerek kalmayan ilk mini çevirici!

Teranex Mini'ler o kadar küçük ki onları normal mini çeviriciler gibi kullanabilirsiniz, örneğin izleme için, onları kablo kanallarında, donanımlarınızın arkasında ve televizyonlara takılmış durumda gizleyebilirsiniz. Teranex Mini'nin yeni esnek tasarımı, görebileceğiniz şekilde masa üstünden kullanmanıza ya da daha geniş yayın sistemlerinde raf montajı yapmanızı sağlar. Normal mini çeviricilerin aksine, çeviricilerin içinde dahili tam boyutlu profesyonel XLR audio'ya sahip oluyorsunuz, artı uzaktan yönetilebilmesi için her bir çeviricide bir ethernet bağlantısı mevcuttur. Ayarları anında değiştirebilmeniz için mini anahtarlar içermektedir, fakat kritik bir çalışma içerisindeyken, ne tür bir çevrimin yapıldığını tam olarak görebilmeniz için alternatif ön panel de eklenebilir.

Reinventing the Mini Converter

Raf Montajlı

Dünyanın ilk 12G-SDI raf montajlı çeviricileri!

Kart bazlı raf çeviricileri yüksek maliyetli, 12G-SDI gibi yüksek SDI hızlarına sahip değildirler ve yalnızca bir çevirici takmak istediğinizde bile bütün bir raf şasi almanız gerekir. Teranex Mini'ler bir veya birden fazla kombinasyonlar halinde rafa monte edilebilir ve istediğiniz zaman onları montajdan çıkarıp tek başına da kullanabilirsiniz. Her bir çeviricide dahili AC güç kaynağı ve ethernet mevcut, böylelikle tek bir arıza noktası ortadan kalkmış oluyor. Kart bazlı çeviricilerin aksine, yanına gidip ön panelinde ayarları değiştirebilirsiniz, her bir çeviriciden geçen video'yu izleyebilirsiniz ve ayrıca ethernet aracılığıyla uzaktan yönetebilirsiniz! Çok küçük olduklarından, bir donanım rafının önüne veya arkasına ya da taşıma kasasına monte edebilirsiniz.

Rack Mountable
Use Anywhere

Ultra HD
2160p60
11.8 Gb/s’ye kadar

2160p30
5.94 Gb/s’ye kadar

1080p60
2.97 Gb/s’ye kadar

SD-SDI 480i, 576i 270 Mb/s

HD-SDI 720p, 1080i 1.5 Gb/s

Gelişmiş 12G‑SDI

SD, HD ve Ultra HD için müthiş hızlı 12G‑SDI!

Teranex Mini çeviricileri normal HD-SDI'dan 8 kat hızlı, çoklu hızlı 12G-SDI özelliklerine sahip teknoloji harikasıdır. 12G-SDI çoklu hızlara sahip olduğundan anında otomatik olarak tespit edip, tüm SD, HD ve Ultra HD video formatları arasında geçiş sağlar, bundan dolayı Teranex Mini'yi mevcut olan tüm SD ve HD donanımlarınıza bağlayabilirsiniz. Ultra HD'de çalışabilmeniz ve hızlı hareketli spor ve aksiyon programlamada yüksek kare hızı prodüksiyon iş akışını sürdürebilmeniz için 12G-SDI, tek bir BNC kablosunda 2160p60'a kadar yüksek kare hızlı Ultra HD'yi destekler.

Akıllı Termal Tasarımlı

Zor hava şartlarında 12G-SDI'yı kolayca destekler!

Teranex Mini yan yana raf montajlı ve güçlü ortamlarda iken dahi mükemmel bir şekilde çalışmasını sağlayan çapraz akışlı soğutma ile yenilikçi thermal tasarıma sahiptir! Akıllı bir termal alt sistemi ve dahili ısı borusu, soğutma işlemine yardımcı olmakta ve gürültüyü en aza indirirken havanın sürekli akışını sağlar. Yan yana rafa montaj edildiğinde, rafların arasından hava akışını sağlama amacıyla tüm Teranex Mini'ler ortaklaşa çalışır, ve böylece tüm çeviricilerin serinliğinin muhafaza edilmesini ve her bir çevirici için yedeklik oluşturulmasını sağlar.

Smart Thermal Design

Teranex Mini Smart Panel

Video yu çeviricinizde izleyen!

Teranex Mini Smart Panel ile çevirici kullanırken tahmin yürütmenize gerek kalmaz! Dahili LCD ekranı kullanarak artık çeviricinizden geçen videoyu görebilirsiniz. Panel ayrıca, hızla ayarları değiştirmenizi ve kaydetmenizi sağlayan basmalı butonlar ve kolay navigasyon için ekran üstü menü içermektedir. Dış alanlarda olduğunuzda ya da sette iken harici monitörleriniz olmadığında, veya donanım raflarına montajlı birden fazla çeviriciniz olduğunda ve sadece bu çeviricilerdeki geçişleri görmek istediğiniz durumlar için Teranex Mini Smart Panel'ler idealdir.

Step 1

Birinci adım

Mevcut panelin her iki tarafındaki iki vidayı çıkarın ve yavaşça üzerinden çekin.

İkinci adım

Teranex Mini Smart Panel'ı prize takın ve vidalarla sabitleyin.

Step 2

Yayın Bağlantıları

Gerçek XLR audio, ethernet ve dahili IEC AC güç konnektörleri

Teknolojı harikası 12G-SDI teknolojisinin yüksek hızdaki bant genişliğine uyumlu tam boyutlu profesyonel XLR audio bağlantıları ve yüksek hızdaki BNC bağlantıları da dahil olmak üzere tüm Teranex Mini çeviriciler, standart, profesyonel yayın kalitesinde konnektörler içermektedir. Tüm modellerde, her türlü normal güç kablosunun kullanımını sağlayan dahili çoklu volt 90V-240V AC güç kaynağı ile standart IEC AC güç bağlantısı mevcuttur. Dahili ethernet bağlantısı uzaktan yönetme imkanı vermektedir ve ayrıca da ethernet switch üzerinden güç kaynağına bağlanıldığında çeviriciyi çalıştırmak için de kullanılabilir.

Broadcast Connections 1

Teranex Mini - SDI to Analog 12G

Broadcast Connections 2

Teranex Mini - HDMI to SDI 12G

Dijital ve Analog Audio

Gerçek anlamda profesyonel kalite audio!

Herhangi bir analog ya da dijital audio donanıma bağlantı kurabilmeniz için profesyonel XLR bağlantıları dengeli analog ya da AES/EBU dijital audio arasında değiştirilebilir. Eğer profesyonel dijital audio donanımı kullanıyorsanız, mükemmel bir dijital kalitesi için audio'nuzu sonuna kadar dijital olarak sürdürebilirsiniz. Her bir çevirici'de dahili profesyonel audio olduğundan, mikser, efekt işlemcileri, kompressörler, sınırlandırıcıları gibi profesyonel audio donanımlarına bağlantı kurabilirsiniz ve daha nicesini de SDI bazlı video sistemlerine bağlayabilirsiniz. Analog audio için, Teranex Mini'ler -115 dBFS'ün üzerinde olmak üzere çok düşük gürültü seviyesine sahiptir ve bu yüzden analog audio arkaplan gürültüsü bile neredeyse sessizdir.

Digital and Analog Audio

HDMI Ani Kilitleme

Tüketici HDMI Televizyonları kullanırken ani görüntü kilitleme özelliğine sahip olun

HDMI televizyonları ve projektörlerinden harika ekranlar oluyor fakat yeni bir kaynak bağlandığında bir sinyale kilitlenmeleri uzun zaman alabiliyor. SDI'dan HDMI'ya olan modelindeki yeni HDMI Ani Kilitleme özelliği bu problemi ortadan kaldırıyor çünkü SDI girişinin kesilmiş olduğu durumlarda bile aktif bir HDMI sinyalini ekrana göndermeye devam eder. Eğer ki önceki sinyalin aynı formatında bir SDI girişi bağlı ise, anında kilitleme imkanı sağlar ve bunu tek bir kare hızında yapar! Böylelikle, Teranex Mini SDI'dan HDMI'ya modelini yönlendiricinizin çıkışına kurarsanız, kaynakları değiştirdiğinizde ekran otomatik olarak güncellenecektir. Bu da clean switch yönlendirici kullanmak gibi birşey!

HDMI Instant Lock

Optik Fiber Modelleri

Optik fiber kullanarak yayın tesisatları kurun!

Çok uzun mesafeleri ve hatta 12G-SDI gibi yüksek hızları dahi desteklediğinden, optik fiber SDI daha da popüler hale geliyor. Optik fiber kabloları elektrikçi ya da bilgisayar ağ teknisyenleri tarafından kurulabilmesinden dolayı kullanışlıdır. Her bir Teranex Mini modelinin bir benzer optik fiber modeli de mevcuttur, böylece gerçek optik fiber sistemlerini çalıştırabilirsiniz ve direkt olarak optik fiber'den HDMI, analog veya audio'ya çevrim yapabilirsiniz. Her bir Teranex Mini modelinin bir benzer optik modeli mevcuttur, böylece gerçek optik fiber sistemlerini çalıştırabilirsiniz ve direkt olarak optik fiber'den HDMI, analog video veya ses'e çevrim yapabilirsiniz.

Optical Fiber ModelsOptical Fiber Models 

10,000, / 32,80ft

12Gb/s 2160p60’da Ultra HD

Yakın mesafeden ya da Uzaktan Kontrol

Çeviricilerinizi kolayca kontrol edebilir ve yönetebilirsiniz

Normal Mini Converter'lerde olduğu gibi, hızlı ve kolay bir şekilde ayarları değiştirebilmeniz için, Teranex Mini dahili mini switchler ve çeviricinin üzerinde basılı bir şema ile gelir. Alternatif Teranex Smart Panel'i kullanırken, basmalı butonları ve kolay ekran üstü menüsü kullanılarak ayarlar değiştirilebilir. Daha büyük bir tesiste olduğunuz ve çok sayıda çevirici kullandığınız durumlarda, bunları ethernet üzerinden bir Mac ya da Windows bilgisayarından dahil olan çevirici yardımcı yazılımı ile yönetebilirsiniz.

Local or Remote Control

En yüksek Kalite!

Patentli Teranex Görüntü İşlemci

Yüksek kalite Teranex video işleme teknolojisi ile üretilen Teranex Mini tüm yayın, post prodüksiyon ve profesyonel video uygulamaları için idealdir. Daha uzun kablolar kullanabilmeniz için full SDI yeniden saat ayarı ile düşük seğirme özelliklerine sahip oluyorsunuz ve Teranex Mini'ler 12G-SDI için tasarlandığından 6G-SDI, 3G-SDI ve HD-SDI gibi daha yavaş hızlarda çalışırken çok uzun kablo uzunluklarına sahip oluyorsunuz. Analog'a dönüşüm yaparken, yüksek kalitedeki 12-bit video işleminden dolayı çok düşük gürültü zeminine sahip oluyorsunuz. Ultra HD'den analog video'ya çalışırken Teranex Mini'ler analog HD'ye otomatik olarak yukarı açılı ya da aşağı açılı dönüşüm sağlar.

Highest Quality!

Teranex Mini Audio to SDI 12G için Gürültü Tabanı Grafiği

33 Nokta 3D LUT Desteği

Yüksek doğruluk film kalitesindeki 3D LUTile isteğe bağlı görüntüler oluşturabilirsiniz

Teranex Mini SDI'dan HDMI'ya modeli, sette gerçek zamanlı izlemede isteğe bağlı görüntüler, renk ve gamma değişikliklerini oluşturmanızı sağlayan çok yüksek doğrulukta renk dönüşümü için full 33 nokta 3D LUT tablosu içerir. LUT'lar ayrıca SDI döngü çıkışından dan çıkarılabilirler, böylece Teranex Mini SDI'dan HDMI'ya modelini bir 3D LUT işlemci olarakta kullanabilirsiniz. Aynı LUT tablosunu sette ve post aşamasında uyumlu bir renk iş akışı için DaVinci Resolve ile kullanabilmeniz için DaVinci Resolve'daki 3D LUT'lar desteklenmektedir. İki ayrı 3D LUT, Ethernet üzerinden admin yazılımıyla ya da alternatif Teranex Mini Smart Panel'den yüklenebilir.

33 Point 3D LUT Support!

12 ayrı model

HDMI'dan SDI 4K'ya, SDI'dan HDMI 4K'ya, SDI'dan Analog 4K'ya, Analog'dan SDI'ya, Audio'dan SDI 4K'ya, SDI'dan Audio'ya ve daha nicesi

12 Models
Havale / EFT (%1) :4,108.81 TL (KDV Dahil)

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Taksit tutarıToplam
Peşin-4,150.31 TL
22,192.61 TL4,385.22 TL
31,486.88 TL4,460.63 TL
41,134.49 TL4,537.95 TL
Taksit tutarıToplam
Peşin-4,150.31 TL
22,192.61 TL4,385.22 TL
31,486.88 TL4,460.63 TL
41,134.49 TL4,537.95 TL
Taksit tutarıToplam
Peşin-4,150.31 TL
22,192.61 TL4,385.22 TL
31,486.88 TL4,460.63 TL
41,134.49 TL4,537.95 TL
Taksit tutarıToplam
Peşin-4,150.31 TL
22,192.61 TL4,385.22 TL
31,486.88 TL4,460.63 TL
41,134.49 TL4,537.95 TL
Taksit tutarıToplam
Peşin-4,150.31 TL
22,192.61 TL4,385.22 TL
31,486.88 TL4,460.63 TL
41,134.49 TL4,537.95 TL
Taksit tutarıToplam
Peşin-4,150.31 TL
22,192.61 TL4,385.22 TL
31,486.88 TL4,460.63 TL
41,134.49 TL4,537.95 TL

Temel kural olarak aldığınız ürünü teslimat tarihinden itibaren 14 iş günü içerisinde firmamızın düzenlemiş olduğu faturanız ve iade sebebinizi içeren bir not eki ile iade edebilirsiniz.

* İADE ÜRÜNLERİNİZİ MUTLAKA İADE SEBEBİNİZİ BİLDİREN BİR NOT EKİ VE FATURANIZ İLE GÖNDERİNİZ. * İade etmek istediğiniz ürünün faturası kurumsal ise, geri iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. İade faturası, kargo payı dahil edilmeden ( ürün birim fiyatı + KDV şeklinde ) kesilmelidir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri İADE FATURASI kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır.

385 SAYILI VERGİ USUL KANUNU GENEL TEBLİĞİ UYARINCA YENİ UYGULAMA!

Eğer vergi mükellefi değilseniz, almış olduğunuz ürünü iade ederken elinizde bulunan firmamıza ait faturada ilgili iade bölümündeki bilgileri eksiksiz olarak doldurduktan sonra imzalayarak ürün ile birlikte bize geri göndermeniz gerekmektedir. Aksi takdirde iade işleminiz tamamlanmayacaktır. Genel iade şartları aşağıdaki gibidir;

* İadeler mutlak surette orjinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır. * Tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. * İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları) ve iade sebebini içeren bir dilekçe göndermeniz gerekmektedir. * İade etmek istediğiniz ürün/ürünlerin kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır..

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme »
yukarı

Alışveriş Sepetim