DaVinci Resolve Studioİkinci El

Ürün Kodu: #00017713

Marka: Blackmagic


Liste Fiyatı
Fiyatı
İndirimli Havale Fiyatı
LÜTFEN ÖNCELİKLE AŞAĞIDAN SEÇİMİNİZİ YAPINIZ

TELEFONDA SİPARİŞ VER

0(212) 514 29 24

Tıklayın, telefonunuzu bırakın. Sizi arayalım.

Ücretsiz Kargo

DaVinci Resolve Studio 17 Profesyonel Kurgu, Renk, Efekt ve Ses Post Prodüksiyonu!

DaVinci Resolve; kurgu, renk derecelendirme, görsel efektler, hareket efektleri ve ses post prodüksiyonunu bir yazılım aracında birleştiren tek çözümdür! Zarif ve modern arayüzü, yeni kullanıcılar için öğrenmesi hızlı ve yeterince kolay; profesyoneller için de oldukça güçlüdür. DaVinci Resolve, daha hızlı ve daha yüksek kalite iş yapmanıza olanak tanır, çünkü birkaç uygulamayı öğrenmek ya da farklı işler için yazılım değiştirmek zorunda kalmazsınız. Yani, tüm işlemler süresince kameranın orijinal kalitesindeki görüntülerle çalışabilirsiniz. Bu, tek bir uygulamada kendi post prodüksiyon stüdyonuza sahip olmaya benzer! Bunların ötesinde, DaVinci Resolve'u öğrenmekle Hollywood profesyonellerinin kullandığı araçların birebir aynısını kullanmayı öğreniyorsunuz!

DaVinci Resolve Studio, devasa 32K çözünürlükte 120 fps’ye kadar hıza, profesyonel 10 bit formatların gerçek zamanlı oynatımı için çoklu GPU'lara ve hızlandırılmış H.264 ve H.265 donanım kod çözme ve kodlamaya destek sunar. Dolby Vision dahil olmak üzere kapsamlı bir sarmal ses araç paketi, HDR10+ derecelendirme ve işleme, DaVinci Neural Engine ve 30 adet ekstra Resolve FX bulunur. Zamansal ve mekansal gürültü azaltma, hareket efektleri, optik bozulma düzeltimi, de-interlacing olarak bilinen geçmeli sinyalin progresif formata dönüştürülme işlemi, iş akışı ve medya varlık yönetimi entegrasyonu, uzaktan komut dosyaları oluşturma için API, uzaktan ve ağa bağlı renk derecelendirme, çıktı alma ve kodlayıcı eklenti desteğine sahip olursunuz! Ayrıca, ikinci bir monitörde tam ekran oynatma özelligine de sahiptir!

Daha Fazla GPU Hızlandırma

Birden çok GPU desteği ile DaVinci Resolve Studio, sisteminizin performansına güç katmanıza izin verir! İster bir Mac'te Metal ister Windows ve Linux'ta OpenCL veya CUDA kullanıyor olun, ek GPU'larla olağanüstü performans kazanımları elde edeceksiniz.

Gelişmiş Gürültü Azaltma Özelliği

DaVinci Resolve Studio, dünyadaki en gelişmiş gürültü azaltma araçlarından bazılarını içerir. Neredeyse her görüntüdeki istenmeyen gürültüyü temizlemeye ve gidermeye yardımcı olmak için zamansal ve mekansal gürültü azaltma araçları, birbirinden bağımsız olarak ya da birlikte kullanılabilir.

Optik Bozukluk

DaVinci Resolve Studio, bir klibi analiz etmenize ve küresel optik bozuklukları veya diğer sapmaları düzeltmenize olanak tanıyan bir optik düzeltme özelliği içerir. Olağanüstü kaliteli sonuçlar için gelişmiş görüntü analizi ve işlem algoritmaları kullanır!

Profesyonel HDR Skoplar

DaVinci Resolve Studio'daki HDR skoplar, ST.2084 ve HLG görüntüleri ölçme ve bunlarla ilgili detaylı bilgi sağlama özelliğine sahiptir. Bu, skopların 10 bitlik ölçeğini nit değerlerine dayalı bir ölçekle ya da onun yerine cd/m2 ile değiştirmenize olanak tanır.

Stereoskopik 3D

DaVinci Resolve Studio, stereoskopik 3D projeleri kurgulamak ve renk derecelendirmek için eksiksiz bir araç seti içerir. Yakınsaklık, sabit olmayan pencereler, göz hizalama, mastering ve çıktı gibi, 3 boyutluluğa özgü klip özellikleri üzerinde tam kontrole sahipsiniz.

Uzaktan Renk Derecelendirme

Uzaktan renk derecelendirme, renk uzmanlarının dünya çapındaki müşterilerle etkileşimli bir şekilde çalışmasına olanak tanır. Bir internet bağlantısı aracılığıyla, eşleşen iki DaVinci Resolve sisteminin senkronize edilmesine izin verir, böylece bir sistemde yapılan değişiklikler anında diğer sistemde görünür.

DaVinci Renk Alanı Dönüşüm Dili

DaVinci renk dönüştürme komut dosyaları, basit başvuru tablolarına dayalı LUT'ların aksine matematik işlevlerinin kombinasyonlarını kullanarak görüntüleri doğrudan dönüştüren GPU hızlandırmalı kod bitleridir. Bu onları son derece hızlı ve tahribatsız kılar.

Komut Dosyası Oluşturma ve Otomasyon

DaVinci Resolve Studio, iş akışı entegrasyonları ve özel kodlama seçenekleri eklemenize izin veren geliştirici API'lerin yanı sıra, hem Python hem de LUA komut dosyası oluşturma için destek sunar. Bu, her boyuttaki stüdyonun derinlemesine entegre edilmiş özel iş akışları oluşturmasına izin verir.

İş Akışı Entegrasyon Eklentileri

Yerel ve uzak varlık yönetimi, otomasyon sistemleri ve daha fazlasına bağlanmak için DaVinci Resolve Studio, iş akışı entegrasyon eklentilerini destekler. Kullanıcılar, DaVinci Resolve'nin JavaScript API'leri ile kendi eklentilerini yazabilir ve etkileşime girebilirler.

Daha Fazla Resolve FX

DaVinci Resolve Studio, 30'dan fazla ilave GPU ve CPU hızlandırmalı Resolve FX efekti içerir! Bunlar; lens parlaması ve yansımaları ekleme, analog hasar, keskinleştirme ve benzeri efektleri içerir. Rötuş için yüz ve güzellik araçlarının yanı sıra kir giderme, toz giderme ve kırpışma giderme için görüntü onarım araçları vardır. Neredeyse her film türüne uygun, fotogerçekçi gren eklemek

için film greni aracı, kişiselleştirilebilir ön ayarlar sunar! Patch replacer isimindeki yama aracı, belli alanları klonlamanıza ve boyayarak görüntüden çıkarmanıza olanak tanır ve bir sahnedeki herhangi bir nesneyi tamamen çıkarmak için object removal eklentisi kullanılabilir! Uzun metrajlı film kalitesindeki efekt eklentileri yüzlerce, hatta binlerce dolara mal olabilir, bu da DaVinci Resolve Studio'yu son derece ekonomik kılar!

DaVinci Neural Engine

Yalnızca DaVinci Resolve Studio'da bulunan özelliklerin çoğunu çalıştırmak için DaVinci Neural Engine, teknoloji harikası derin nöral ağları ve otomatik öğrenmeyi kullanır. Bu, bir görüntüdeki kişilere göre medyayı otomatik olarak bin’ler halinde organize etmek için yüz tanıma, HD kaynaklardan 4K ve 8K görüntüler oluşturabilmeniz için süper ölçekli yüksek kaliteli görüntü çözünürlüğü yükseltme ve kristal netliğinde, pürüzsüz hız değişiklikleri için hız çarpıtarak yeniden zamanlamayı içerir. Aynı zamanda, de-interlacing olarak bilinen geçmeli sinyalin olağan üstü yüksek bir kalite ile progresif formata dönüştürülmesi, nesne izolasyonu ve takibi için ‘magic mask’, akıllı yeniden çerçeveleme, nesne çıkarma, sahne değişim tespiti ve çok daha fazlasına sahip olursunuz! DaVinci Neural Engine; komplike, tekrarlayan ve zaman alıcı problemleri çözmeye yarayan basit araçlar sağlar.

Sarmal Üç Boyutlu Ses

Sarmal ses formatları, sesi bir izleyicinin etrafında konumlandırmak için birçok ses kanalı kullanır ve ses tasarımına özel bir yaratıcı boyut ekler. DaVinci Resolve Studio, 22.2'ye kadar olan mekansal formatlarla çalışmak için yüksek çözünürlüklü 3D sesleri destekler ve en yeni IAB ile ADM dosyalarının aktarılması ve çıktısını alma özeliklerine sahiptir. 3 boyutlu bir alanda ses kanallarını fiilen yerleştirebileceğiniz bir sanal ses ortamını belirleyen, nesne tabanlı formatlar da desteklenir. Yerel Dolby Atmos ve MPEG-H aktarma ve çıktı almanın yanı sıra Auro-3D ve SMPTE ST.2098 desteğine sahip olursunuz. B-chain ses denetleme, bir 3D panner ve her bir ses kanalının uzaydaki konumunu görselleştirmeye yarayan 3D Spaceview TM özellikleri vardır.

Dolby AtmosTM Çıktı Alma

5.1.2'den 9.1.6'ya kadar 3D kanallar ve bus kanalları, uzaktan RMU ve DAMS, AudioBridge özellikli yerel Dolby Atmos Production Suite ile, sarmal 3D ses prodüksiyonunun sıfırdan yaratılması için tam entegre destek.

Dış Yapımların Tekrar Miksajı

Dolby Atmos master dosyalarının sarmal .damf, .wav, .mxf ses dosyalarından aktarımı ile kaynaklar, bus kanalları ve VCA grupları gibi orijinal bileşenlere ayırma desteği. Atmos Master ADMBWF veya IMF_IAB çıktı alın.

IMF Ses Çıktıları

IAB-MXF ya da .wav gibi birden çok eşzamanlı ses çıkışı içeren IMF dosyaları aracılığıyla videoya ses ekleme desteği. Teslimat seçimi, bir bus veya kanal ya da mevcut bir IAB dosyası aracılığıyla timeline’den yapılır.

Genişletilmiş Format Desteği

Ücretsiz sürümün desteklediği tüm 8-bit formatlara ilaveten, DaVinci Resolve Studio profesyonel formatların çoğuyla çalışmanıza izin verir. Ayrıca gelişmiş AVCHD, AVC-Intra ve "all-I" çerçeve içi kodlama yanında 10 bit kodlamayı da kullanan popüler H.264 kamera formatları için desteğiniz olur. Uzmanlar arasında paylaşılan iş akışları ve çıktı ya da teslimat için DaVinci Resolve Studio; IMF kodlama ve kod çözme desteği, Dolby Vision ve HDR10+ formatlarında gelişmiş HDR teslimatı, dijital sinema paketleri veya teatral dağıtım için DCP ve daha fazlasını ekler!

Dolby VisionTM Çıktı Alma

Dolby Vision desteği, Dolby Vision CMU'nun GPU hızlandırmalı bir versiyonunu, içerik eşleştirme birimini ve ücretsiz Dolby Vision derecelendirme kontrollerini içerir. Gelişmiş kırpma kontrollerine erişim, ayrı bir Dolby lisansı gerektirir.

Yerel IMF Kodlama ve Kod Çözme

Kakadu veya Easy DCP kullanarak, ağlara ve dağıtıcılara bantsız teslimat için SMPTE ST.2067 uyumlu Interoperable Master Format (IMF) dosyaları oluşturun. Genel, 20th Century Fox ve Netflix için önayarlar vardır.

DCP Kodlama ve Kod Çözme

Dijital sinema paketlerinin oynatılmasını test etmek ve doğrulamak için, şifrelenmemiş DCP dosyalarının yerel desteği, kodlanmamış DCP dosyalarının çıktılarını almanıza ve aktarmanıza imkan sağlar. Şifreli DCP desteği, ayrı bir Easy DCP lisansı gerektirir.

Kodlayıcı Eklenti Desteği

XDCAM, XAVC, P2 AVC Ultra, P2 AVC Intra, HEVC/H.265 Main ve Main 10 profilleri ve AS-11 uyumlu paketlemenin bile dahil olduğu, 3. parti dosya formatı paketleriyle tamamlayıcı ve optimize edilmiş çıktı formatları ekleyin.

Havale / EFT (%1) :11,645.52 TL (KDV Dahil)

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Taksit tutarıToplam
Peşin-11,763.15 TL
26,214.47 TL12,428.94 TL
34,214.23 TL12,642.68 TL
43,215.46 TL12,861.83 TL
Taksit tutarıToplam
Peşin-11,763.15 TL
26,214.47 TL12,428.94 TL
34,214.23 TL12,642.68 TL
43,215.46 TL12,861.83 TL
Taksit tutarıToplam
Peşin-11,763.15 TL
26,214.47 TL12,428.94 TL
34,214.23 TL12,642.68 TL
43,215.46 TL12,861.83 TL
Taksit tutarıToplam
Peşin-11,763.15 TL
26,214.47 TL12,428.94 TL
34,214.23 TL12,642.68 TL
43,215.46 TL12,861.83 TL
Taksit tutarıToplam
Peşin-11,763.15 TL
26,214.47 TL12,428.94 TL
34,214.23 TL12,642.68 TL
43,215.46 TL12,861.83 TL
Taksit tutarıToplam
Peşin-11,763.15 TL
26,214.47 TL12,428.94 TL
34,214.23 TL12,642.68 TL
43,215.46 TL12,861.83 TL

Temel kural olarak aldığınız ürünü teslimat tarihinden itibaren 14 iş günü içerisinde firmamızın düzenlemiş olduğu faturanız ve iade sebebinizi içeren bir not eki ile iade edebilirsiniz.

* İADE ÜRÜNLERİNİZİ MUTLAKA İADE SEBEBİNİZİ BİLDİREN BİR NOT EKİ VE FATURANIZ İLE GÖNDERİNİZ. * İade etmek istediğiniz ürünün faturası kurumsal ise, geri iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. İade faturası, kargo payı dahil edilmeden ( ürün birim fiyatı + KDV şeklinde ) kesilmelidir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri İADE FATURASI kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır.

385 SAYILI VERGİ USUL KANUNU GENEL TEBLİĞİ UYARINCA YENİ UYGULAMA!

Eğer vergi mükellefi değilseniz, almış olduğunuz ürünü iade ederken elinizde bulunan firmamıza ait faturada ilgili iade bölümündeki bilgileri eksiksiz olarak doldurduktan sonra imzalayarak ürün ile birlikte bize geri göndermeniz gerekmektedir. Aksi takdirde iade işleminiz tamamlanmayacaktır. Genel iade şartları aşağıdaki gibidir;

* İadeler mutlak surette orjinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır. * Tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. * İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları) ve iade sebebini içeren bir dilekçe göndermeniz gerekmektedir. * İade etmek istediğiniz ürün/ürünlerin kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır..

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme »
yukarı

Alışveriş Sepetim