DJI Avata 2 Fly More Combo (Tek Batarya)İkinci El

Ürün Kodu: #00041226

Marka: Dji


Liste Fiyatı
Fiyatı
İndirimli Havale Fiyatı
LÜTFEN ÖNCELİKLE AŞAĞIDAN SEÇİMİNİZİ YAPINIZ

TELEFONDA SİPARİŞ VER

0(212) 514 29 24

Tıklayın, telefonunuzu bırakın. Sizi arayalım.

Ücretsiz Kargo

İLGİLİ ÜRÜNLER

DJI Avata 2 Fly More Combo (Tek Batarya)

DJI Avata 2

Kusursuz Heyecan

DJI Avata 2, gelişmiş görüntüleme, güvenlik ve batarya ömrü ile adrenalin pompalayan sürükleyici bir FPV drone deneyimi sunar. Avata 2'yi yeni DJI Goggles 3 ve DJI RC Motion 3 ile eşleştirdiğinizde eğlenceyi artırın.

DJI Avata 2

DJI Goggles 3

Vizyoner Atılım

DJI Goggles 3 artık Real View PiP (Resim İçinde Resim) özelliğine sahip. Daha fazla güvenlik ve daldırma için gözlükleri çıkarmadan çevrenizi gözlemleyin. Micro-OLED yüksek çözünürlüklü ekran ve ultra düşük gecikmeli iletim, dünyayı gözlerinizin önüne seriyor.

 

DJI Avata 2

DJI RC Motion 3

Her Uçuşu Hissedin

DJI RC Motion 3 ile zor hava akrobasilerini kolaylıkla gerçekleştirin. Yeni pilotlar artık muhteşem taklalar, sürüklenmeler ve büyüleyici manevralar yapabilirler.

 

DJI Avata 2 

Kolay ACRO[2]

 

Tek bir dokunuşla çarpıcı hava çekimleri için
süzülün, dalın ve yuvarlanın.

DJI RC Motion 3 ve Avata 2 ile epik FPV
görüntüleri yakalamak her zamankinden
daha kolay.

DJI Avata 2

DJI Avata 2

 

Gelişmiş Manevralar

Uçuş becerisini[3] ve cesur yaratıcılığı sergilemek için Manuel modda yeni DJI FPV Uzaktan Kumanda 3 ile dar alanlarda çevik bir şekilde uçun.

 

DJI Avata 2

Süper Geniş Açıda'da 4K Sıkı Çekimler

Avata 2'nin 155° FOV özelliği ve nesnelere hızla yaklaşıp uzaklaşabilme kabiliyetiyle nefes kesici görseller oluşturun. Yeni pilotlar akrobasi çekimlerinde hızla ustalaşabilir ve diğer drone'ların yapamadığı hızlı hareket eden dinamik alçak irtifa çekimleri yapabilir.

 

DJI Avata 2

 

DJI Avata 2

 

1/1,3 inç Görüntü Sensörü

Yükseltilmiş 1/1,3 inç görüntü sensörü, yakalanan dinamik aralığı genişleterek her uçuşta olağanüstü görüntüler yakalamak için düşük ışık koşullarını daha etkili bir şekilde ele alır[4].

 

DJI Avata 2

 

Sürükleyicilik Yeniden Tasarlandı

4K/60fps HDR Videolar[7]

Gerçek hava potansiyelinizi ortaya çıkarın. Avata 2'deki 4K/60fps HDR, yüksek hızlı uçuşun tüm muhteşemliğini yakalar. Gözlükte, daha ince ayarlanmış videolar için keskinlik ve gürültü azaltma seviyelerini ayarlayabilirsiniz.

 

DJI Avata 2

RockSteady

DJI'ın en yeni stabilizasyon algoritması ile
donatılmış olan Avata 2, yüksek hızlarda veya
rüzgarlı koşullarda uçarken bile pürüzsüz,
sabit görüntüler yakalar.

 

DJI Avata 2

HorizonSteady

HorizonSteady, 360°'ye kadar yatay dönüşleri idare
ederek drone keskin bir şekilde dönse veya dramatik
bir şekilde sallansa bile çekilen görüntünün ufukta
kilitli kalmasını sağlar.

 

DJI Avata 2

155° Ultra Geniş Açılı FOV

Görüşünüzü güçlendirin ve alçak irtifa, yüksek hızlı uçuşların sürükleyiciliğini artırın. Avata 2, ultra geniş açılı, geniş açılı ve normal açılı FOV seçenekleri sunarak senaryoya uyum sağlamanıza olanak tanır.

 

DJI Avata 2

 

10 bit D-Log M

Vurgularda ve gölgelerde zengin ayrıntılar yakalayın ve renk tonlamasını daha da kolaylaştırırken içerik post prodüksiyonu fırsatlarını geliştirin.

Standart Mod | 10 bit D-Log M Modu

 

Kapsamlı Güvenlik

Avata 2'nin güncellenmiş entegre pervane koruması tasarımı, onu daha hafif ve daha çevik hale getirerek dar alanlarda serbestçe gezinmesini sağlar.[4] RC Motion 3'te gaz pedalının bırakılması veya kilit düğmesine basılması drone'u durdurarak beklenmedik durumlarla sakince başa çıkmanızı sağlar. Ayrıca, drone'un bataryası zayıfladığında veya sinyal kaybı durumunda otomatik Eve Dönüş (RTH) işlevi başlatılarak ekstra bir güvenlik katmanı eklenir.[8]
3D Önizleme | AR Önizleme

 

DJI Avata 2

Yeni Sensörlerle Gelişmiş Konumlandırma

Yeni binoküler balıkgözü sensörler, alçak irtifa ve iç mekan uçuşları sırasında aşağı ve geriye doğru görsel konumlandırma sağlayarak uçuş stabilitesini ve güvenliğini artırır.

Kaplumbağa
Modu

Avata 2, Turtle modu etkinken baş aşağı
olduğunda otomatik olarak kalkış pozisyonuna geri
dönebilir, böylece hızlı bir şekilde tekrar
havalanabilirsiniz.

DJI Avata 2

 

Uçuş Süresi/Video İletimi

Daha Uzun Uçuşlarda Sınır Gökyüzüdür

Avata 2 maksimum 23 dakikalık uçuş süresine sahiptir[9] ve PD hızlı şarjı destekler, böylece hızlı bir şekilde şarj edebilir ve tekrar gökyüzüne çıkabilirsiniz.

Yeni DJI Avata 2 İki Yönlü Şarj Merkezi,[3] kalan gücün birden fazla bataryadan en yüksek şarj seviyesine sahip olana aktarılmasına izin veren bir güç biriktirme işlevine sahiptir,[10] kritik anlarda size "ekstra bir batarya" verir.

 

DJI Avata 2

 

O4 Video İletimi, Gelişmiş Algı

 

DJI O4 video iletiminin gelişmiş stabilitesi, kendinizi her uçuşa tamamen kaptırmanızı ve daha fazla güvenlik sağlar.

İki vericili, dört alıcılı, dört antenli tasarımı güçlü parazit önleme performansı sağlar ve 13 km'ye kadar maksimum video iletim mesafesi,[11] 24 ms kadar düşük bir iletim gecikmesi,[12] 1080p / 100fps yüksek çözünürlüklü görüntü kalitesi ve maksimum 60Mbps iletim bit hızına sahiptir.[13]

DJI Avata 2

DJI Avata 2 

Sınırsız Tutku, Kablosuz Paylaşım

 

DJI Goggles 3 canlı yayınını Avata 2'den akıllı cihazınızın DJI Fly Uygulamasında izleyin.[14] 5 m uzaklığa kadar bağlanın.[15]

FPV heyecanını paylaşmak artık daha kolay ve uçmayı öğrenmek her zamankinden daha erişilebilir.

Sorunsuz Çekim ve Düzenleme

Avata 2, her uçuşun en iyi kısımlarını yakalamanızı sağlamak için yaklaşık 90 dakikalık 1080p/60fps video depolayabilen 46GB dahili depolama alanı ile donatılmıştır.

Telefonunuza hızlı dosya aktarımı için Wi-Fi bağlantısı ile, bitmiş çalışmanızın sonradan düzenlenmesi ve paylaşılması son derece verimlidir.

 

DJI Avata 2

 

Genel Bakış

DJI Avata 2 Fly More Combo (Tek Batarya)

DJI Avata 2 drone, Goggles 3, RC Motion 3 ve daha fazlasını içerir. Bu kombo, Avata 2 ile hızlı bir şekilde başlamanızı ve sürükleyici uçuş keyfini yaşamanızı sağlar.

 

DJI Avata 2

 

DJI Avata 2 Fly More Combo (Üç Batarya)

DJI Avata 2 Fly More Combo (Tek Batarya) ile karşılaştırıldığında, bu genişletilmiş kombo ek olarak bir İki Yönlü Şarj Hub'ı, iki batarya ve bir askı çantası içerir ve menzil endişenizi hafifleten ve daha fazla uçuş senaryosunu keşfetmenizi sağlayan daha kapsamlı bir kurulum sunar.

 

DJI Avata 2

 

DJI FPV Remote Controller 3[3]

Normal ve Spor modlarına ek olarak, DJI FPV Uzaktan Kumanda 3, ileri düzey pilotlar için daha sofistike becerileri uygulamak ve ustalaşmak için daha uygun olan Manuel mod sunar.

 

DJI Avata 2

 

DJI Avata 2 ND Filtre Seti[3]

Çeşitli aydınlatma koşullarının üstesinden gelmek için ND 8/16/32 filtrelerle birlikte gelir, uygun parlaklık ve kontrast sağlayarak çalışmanıza yüksek kaliteli sonuçlar verir.

 

DJI Avata 2

 

DJI Avata 2 Fly More Combo (Single Battery) Kutu İçeriği

DJI Avata 2

 

Karşılaştırma Tablosu

DJI Avata 2

 

Notlar:* Bu sayfadaki tüm veriler, kontrollü bir ortamda DJI Avata 2'nin bir üretim modeli kullanılarak ölçülmüştür. Gerçek deneyim, ortama, kullanıma ve ürün yazılımı sürümüne bağlı olarak değişebilir.
** Bu sayfadaki tüm videolar ve görüntüler, DJI Avata 2 kullanılarak profesyoneller tarafından yerel yasalara ve düzenlemelere tam uyum içinde çekilmiş ve post prodüksiyonda çeşitli şekillerde düzenlenmiştir. Videolar ve görüntüler yalnızca referans içindir; gerçek sonuçlar değişebilir. Her zaman yerel yasa ve yönetmeliklere uyun ve uçmadan önce uçağın ilgili sertifikaları ve hava sahası izinlerini aldığından emin olun.
*** Bu sayfadaki ürünle ilgili tüm görseller, videolar ve ekran içeriği sadece referans amaçlıdır. Gerçek ürün efektleri (görünüm, renk ve boyut dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere) ve ekran içeriği (arka planlar, kullanıcı arayüzü ve çizimler dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere) değişiklik gösterebilir.
1. Gerektiğinde ayrı olarak satın alınabilen DJI RC Motion serisi ürün veya DJI Goggles serisi ürün gerektirir. Daha fazla ayrıntı için DJI resmi web sitesindeki ürün sayfasını kontrol edin.
2. Gerektiğinde ayrı olarak satın alınabilen DJI RC Motion serisi ürünü gerektirir. Daha fazla ayrıntı için DJI resmi web sitesindeki ürün sayfasını kontrol edin.
3. Ayrı olarak satılır.
4. DJI Avata ile karşılaştırılmıştır.
5. DJI Mini 4 Pro ve DJI Air 3 kameralı dronlara atıfta bulunulmaktadır.
6. Gyrowflow stabilizasyonunu kullanmak için, uçuştan önce gözlük menüsünde elektronik stabilizasyonu kapatın ve çekimin Gyrowflow tarafından tanınmasını ve etkili bir şekilde stabilize edilmesini sağlamak için açıyı geniş açıya ayarlayın.
7. HDR video iki senaryoda kullanılabilir: A. EIS kapalıdır, 16:9 en boy oranıyla 4K/2.7K/1080p@60/50/30 fps veya 4:3 en boy oranıyla 4K/2.7K/1080p@30 fps hızında kayıt yapılır. B. EIS, RockSteady veya HorizonSteady olarak ayarlandığında 16:9 veya 4:3 en boy oranıyla 4K/2.7K/1080p@30 fps'de kayıt yapar.
8. DJI Avata 2, drone sinyalinin bağlantısı kesilirse otomatik olarak Eve Dönüş (RTH) gerçekleştirecek şekilde fabrikada ayarlanmıştır ve kullanıcılar gerçek uçuş senaryosuna göre kalkıştan önce hover veya iniş ayarını değiştirebilirler.
9. Hava aracının maksimum uçuş süresi, deniz seviyesinde rüzgarsız bir ortamda 21,6 kph sabit uçuş hızında, kamera parametreleri 1080p/30fps'ye ayarlanmış, video modu kapalı ve %100 batarya seviyesinden %0'a kadar ölçülmüştür. Veriler yalnızca referans içindir. Uçuşunuz sırasında gözlük ekranındaki hatırlatıcılara her zaman dikkat edin.
10. Güç birikimi sırasında şarj cihazını bağlamayın, harici cihazları bağlamayın veya herhangi bir batarya takıp çıkarmayın.
11. 13 km iletim mesafesi yalnızca FCC standardı kapsamında açık bir dış ortamda parazitsiz olarak ölçüldüğünde elde edilebilir. Yukarıdaki veriler, her bir standart altında tek yönlü, dönüşsüz uçuşlar için en uzak iletişim menzilini göstermektedir. Uçuşunuz sırasında gözlük ekranındaki RTH hatırlatıcılarına dikkat edin.
12. 1080p/100fps video iletimi kullanılarak ölçülmüştür, açık havada parazitsiz bir ortamda test edilmiştir.
13. Parazitsiz açık bir dış ortamda test edilmiştir. Video iletim bit hızı çalışma ortamına göre değişir.
14. Bazı ülkeler ve bölgeler 5.1GHz veya 5.8GHz frekans bandının ya da her ikisinin birden kullanımını yasaklamaktadır. Bazı ülkelerde ve bölgelerde, 5.1GHz frekansına yalnızca iç mekan kullanımı için izin verilir. 5.1/5.8GHz frekans bandı kullanılamıyorsa (Japonya'da olduğu gibi), Wi-Fi aracılığıyla bir akıllı telefona ekran paylaşımı yapılamaz. Ekran paylaşımı elde etmek için kablolu bağlantı önerilir. Uçuş yapmadan önce yerel düzenlemeleri kontrol ettiğinizden ve bunlara uyduğunuzdan emin olun.
15. Parazitsiz açık bir dış ortamda test edilmiştir. Video iletim mesafesi çalışma ortamına göre değişir.
16. Veriler DJI laboratuvarlarından alınmıştır ve yalnızca referans içindir. Özel test koşulları için DJI resmi web sitesindeki ilgili ürün sayfasına bakın.

Havale / EFT (%1) :47,420.01 TL (KDV Dahil)

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Taksit tutarıToplam
Peşin-47,899.00 TL
225,305.04 TL50,610.08 TL
317,160.14 TL51,480.41 TL
413,093.19 TL52,372.77 TL
Taksit tutarıToplam
Peşin-47,899.00 TL
225,305.04 TL50,610.08 TL
317,160.14 TL51,480.41 TL
413,093.19 TL52,372.77 TL
Taksit tutarıToplam
Peşin-47,899.00 TL
225,305.04 TL50,610.08 TL
317,160.14 TL51,480.41 TL
413,093.19 TL52,372.77 TL
Taksit tutarıToplam
Peşin-47,899.00 TL
225,305.04 TL50,610.08 TL
317,160.14 TL51,480.41 TL
413,093.19 TL52,372.77 TL
Taksit tutarıToplam
Peşin-47,899.00 TL
225,305.04 TL50,610.08 TL
317,160.14 TL51,480.41 TL
413,093.19 TL52,372.77 TL
Taksit tutarıToplam
Peşin-47,899.00 TL
225,305.04 TL50,610.08 TL
317,160.14 TL51,480.41 TL
413,093.19 TL52,372.77 TL

Temel kural olarak aldığınız ürünü teslimat tarihinden itibaren 14 iş günü içerisinde firmamızın düzenlemiş olduğu faturanız ve iade sebebinizi içeren bir not eki ile iade edebilirsiniz.

* İADE ÜRÜNLERİNİZİ MUTLAKA İADE SEBEBİNİZİ BİLDİREN BİR NOT EKİ VE FATURANIZ İLE GÖNDERİNİZ. * İade etmek istediğiniz ürünün faturası kurumsal ise, geri iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. İade faturası, kargo payı dahil edilmeden ( ürün birim fiyatı + KDV şeklinde ) kesilmelidir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri İADE FATURASI kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır.

385 SAYILI VERGİ USUL KANUNU GENEL TEBLİĞİ UYARINCA YENİ UYGULAMA!

Eğer vergi mükellefi değilseniz, almış olduğunuz ürünü iade ederken elinizde bulunan firmamıza ait faturada ilgili iade bölümündeki bilgileri eksiksiz olarak doldurduktan sonra imzalayarak ürün ile birlikte bize geri göndermeniz gerekmektedir. Aksi takdirde iade işleminiz tamamlanmayacaktır. Genel iade şartları aşağıdaki gibidir;

* İadeler mutlak surette orjinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır. * Tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. * İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları) ve iade sebebini içeren bir dilekçe göndermeniz gerekmektedir. * İade etmek istediğiniz ürün/ürünlerin kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır..

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme »

DJI Avata 2 FPV Drone with 1-Battery Fly More Combo
Akıllı Uçuş Bataryası
RC Motion 3 Kumanda
RC Motion 3 Kumanda Kayışı
Goggles 3
Goggles 3 Foam Padding
Goggles 3 Extra Forehead Pad
Gözlük Çifti 3 -2.0D Düzeltici Lensler
USB-C OTG Kablosu
2 x Pervane Çifti
8 x Pervane Vidası
Tornavida
Gimbal Koruyucu
USB-CPD Kablosu

yukarı

Alışveriş Sepetim