Sony A7 III Body Aynasız Fotoğraf Makinesi Dental Kit 90mm İkinci El

Ürün Kodu: #00027153

Marka: Sony


Liste Fiyatı
Fiyatı
İndirimli Havale Fiyatı
16:00'a kadar siparişinizde bugün kargoda.
LÜTFEN ÖNCELİKLE AŞAĞIDAN SEÇİMİNİZİ YAPINIZ

TELEFONDA SİPARİŞ VER

0(212) 514 29 24

Tıklayın, telefonunuzu bırakın. Sizi arayalım.

24-Saatte Kargo Ücretsiz Kargo

Kit İçeriği

 • Sony A7 III Body 
 • Sony FE 90mm f/2.8 Oss Macro Lens
 • Meike MK-MT24S II Macro Twin Light Flaş

 

 

PARA İADESİ HAKKINDA DETAYLI BİLGİ İÇİN

Kompakt bir gövdeye yerleştirilen olağanüstü görüntüleme özelliği ve yüksek hızlı performansa sahip α7 III, bir kere karşınıza çıkacak anları istediğiniz gibi yakalamanız için size güç, hassasiyet ve esneklik sağlar.

 

Oldukça geliştirilmiş görüntü kalitesi

Oldukça geliştirilmiş görüntü kalitesi

Daha fazla bilgi

Yüksek AF performansı ile hedef belirleyin

Yüksek AF performansı ile hedef belirleyin

Daha fazla bilgi

10 fps'ye kadar kesintisiz çekim

10 fps'ye kadar kesintisiz çekim1

Daha fazla bilgi

4K HDR ile daha gerçekçi videolar

4K HDR ile daha gerçekçi videolar2 3

Daha fazla bilgi

Daha fazla güvenilirlikle çekim

Daha fazla güvenilirlikle çekim

Daha fazla bilgi

Görüntü kalitesi gelişiyor

Sahneleri gerçekçi ayrıntılarla işleme

Yeni geliştirilmiş arkadan aydınlatmalı görüntü sensörü ve değiştirilen görüntü işleme sistemi, ancak Full Frame fotoğraf makinesinden bekleyeceğiniz yüksek kaliteli görüntüleme özellikleriyle çeşitli çekim ihtiyaçlarını karşılar.

Yeni geliştirilen sensör ve görüntü işlemcisi

En son teknoloji, şaşırtıcı işleme alma hızı sunuyor

Arkadan aydınlatmalı yapıya sahip 24,2 megapiksel4 Exmor R™ CMOS sensörün yeni versiyonu, yeni BIONZ X™ görüntü işleme motoru ve ön uç LSI ile birleştirildi. Bu kombinasyon, iki kat daha yüksek5 veri okuma hızı ve 1,8 kat daha yüksek5 veri işleme kapasitesi sunuyor.

 • Exmor R CMOS sensör ve görüntü işlemcisi
 • Arkadan aydınlatmalı yapı

Yüksek çözünürlüklü görüntülerde gürültü azaltma

Görüntü kalitesinde 1,5 durağa kadar iyileşme5

Standart ISO aralığı ISO 100-51200'e genişletilmiştir (fotoğraflarda ISO 50-204800'e6 genişletilebilir); Ayrıntı Üretimi ve Alana Özel Gürültü Engelleme teknolojileri ayrıntıları korur, gürültüyü engeller. Orta-yüksek hassasiyet aralıklarında yüksek etkili performansla, gürültü ve görüntü bozulması için endişelenmeden yüksek ISO'da çekim yapın.

 • Daha az gürültü, daha fazla ayrıntı
 • Geniş dinamik aralık
 • Doğru renk

5 eksenli sabitleme ile daha titreşimsiz çekimler

5 eksenli sabitleme ile daha titreşimsiz çekimler

Son yüksek hassasiyetli sabitleme, çeşitli lenslerle beş tip fotoğraf makinesi titremesini telafi eden ve mükemmel performans sağlayan sistemde 5,0 kademeli8 deklanşör hız avantajı elde etmek için sabitleme ünitesi ile cayro sensörler ve algoritmalar kullanır.

Zengin tonlamalar için 14 bit RAW çıkış

Zengin tonlamalar için 14 bit RAW9 çıkış

Daha düzgün, daha doğal tonlama için son BIONZ X görüntü işlemcisi ve 16 bit formunda ön uç LSI görüntü işleme sinyalleri. Ayrıca bu işlemci, sessiz veya kesintisiz çekim modunda bile10, 14 bit RAW9 veri çıkışı sağlar. 

[1] Görüntü sensörü [2] Son yüksek hızlı ön uç LSI [a] 16 bit görüntü işleme

Yüksek AF performansı ile hedef belirleyin

4D FOCUS - AF performansı gelişiyor

AF performansı, α9'daki AF geliştirmeleri kullanılarak ve optimum şekilde uygulanarak iyileştirilmiştir; bu nedenle α7 III, dansçılar, boksörler ve vahşi hayvanlar gibi öngörülemeyecek şekilde hareket eden nesneleri aksiyon halinde yakaladığında kolay kolay bırakmaz.

[1] Aşama algılamalı AF (693 nokta) [2] Kontrast algılamalı AF kapsamı (425 nokta)

4D FOCUS: Büyüleyici geniş kapsam

693. Dikkat çekici sayıda aşama algılamalı AF noktası

Bu fotoğraf makinesinde, görüntü alanının yaklaşık %93'ünü kapsayan 693 aşama algılamalı AF noktasının11 yanı sıra netlemeyi iyileştirmek için yoğun şekilde yerleştirilmiş 425 kontrast algılamalı AF noktası12 bulunur.

 • Geniş AF alanı
 • Yüksek AF hızı
 • İstikrarlı AF takibi

4D FOCUS

4D FOCUS hakkında daha fazla bilgi alın

Daha fazla bilgi

EV-3 parlaklığa kadar güvenilir AF

EV-314 parlaklığa kadar güvenilir AF

Gelişmiş AF algoritmaları, karanlık sahnelerde daha güvenilir otomatik netleme için EV-3'e14 varan düşük ışık seviyelerinde yüksek AF hassasiyeti sunar.

Netleme düzlemi aşama algılamalı AF, A mount lensleri destekler

Netleme düzlemi aşama algılamalı AF, A mount lens destekler15

693 noktalı netleme düzlemi aşama algılamalı AF, yalnızca geniş bir alanı kapsayıp anında yanıt vermez, aynı zamanda LA-EA3 montaj adaptörü sayesinde A mount lens ile bile yüksek takip performansının avantajlarını sunar.15

Gözleri yakalayıp ruhu görün

Eye AF portre çekiminde devrim yaratıyor

α7 III ile, Eye AF artık fotoğraf çekiminde hızlı, etkili göz algılama/takip performansı için AF-C modunda kullanılabilir. Hareketli nesnelerde optimum netlemenin kolayca sürdürülmesi, portre çekiminizi tamamıyla değiştirebilir.

Yüz kısmen gizlenmiş olsa bile

Yüz kısmen gizlenmiş olsa bile16

Aşağı bakarken bile

Aşağı bakarken bile16

Arkadan aydınlatma varken bile

Arkadan aydınlatma varken bile16

Dokunmatik ekranla netleme kontrolü

Dokunmatik ekranla netleme kontrolü

α7 III, vizörü kullanırken sezgisel olarak netleme karesini parmak ucunuzla sürüklemenizi sağlayan Dokunmatik Netleme işlevine ve Dokunmatik Yüzey işlevine sahiptir.

Netleme Büyütecinde AF

Netleme Büyütecinde AF

Vizör/monitörde netleme alanı büyütülmüşken fotoğraflar için otomatik netleme kullanın ve otomatik netlemeden sonra görünümü büyütün. Bu özellik, küçük bir alana netleme yapmak ve diğer hassas netlemeli fotoğrafçılık uygulamaları için idealdir.

Her alanda daha çok yönlü AF ayarları

Her alanda daha çok yönlü AF ayarları

Fotoğraflar için AF takip hassasiyeti beş adımda ayarlanabilir. AF alanları/noktaları yatay ve dikey yön arasında geçiş yaparken değiştirilebilir. Netleme noktası ayarları, özel düğmelere atanabilir.

Belirleyici anları yakalayın

Hızlı kesintisiz çekim anın doruğunu yakalar

α7 III, AF/AE takibi ile 10 fps'ye kadar kesintisiz bir seri çekebilir1 ve canlı önizleme modunda 8 fps'ye kadar seri çekim yapabilir. Fotoğraf makinesi, maksimum çözünürlükte AF/AE takibi ile 10 fps'ye kadar sessiz çekimi17 de destekler.

Güveninizi artıran kesintisiz çekim

Güveninizi artıran kesintisiz çekim

AF/AE takibi ile 10 fps'ye kadar (ya da canlı önizlemeli çekimde 8 fps) kesintisiz çekimle anında aksiyonu yakalayın1. Bir kesintisiz çekimde yaklaşık 177 JPEG (standart) görüntü, 89 sıkıştırılmış RAW görüntü veya 40 sıkıştırmasız RAW görüntü yakalanabilir18.

Tam sessizlikte kesintisiz çekim

Tam sessizlikte kesintisiz çekim

Bu fotoğraf makinesi, AF/AE takibi1 ile 10 fps'ye kadar sessiz çekim17 sağlar. Küçücük bir sesin bile ideal çekim fırsatını kaçırmanıza neden olabileceği çeşitli sahnelerde sessizlik çok önemlidir.

Titremeyi engelleyen çekim

Titremeyi engelleyen çekim19

Yapay ışık titremesi algılanarak deklanşör olası etkiyi en aza indirecek şekilde zamanlanır ve yüksek deklanşör hızlarında çekilen görüntülerin yanı sıra kesintisiz çekimler arasında da renk tutarlılığı sağlanır.

Kesintisiz çekimde daha iyi çalışma

Kesintisiz çekimde daha iyi çalışma

Kesintisiz modda çekilen görüntü grupları çabucak incelenebilir, silinebilir veya korunabilir. Menü ekranına erişip ayarları değiştirmenin20 yanı sıra verilerin yazılması sırasında görüntü oynatma da yapabilirsiniz.

Daha gerçekçi, ifadeli videolar

Yüksek çözünürlüklü 4K HDR2 3

Fotoğraf makinesinde, 2,4 kat21 daha yüksek örnekleme ile olağanüstü 4K film2 kaydı sağlayan yeni özelliğin yanı sıra anında HDR iş akışını destekleyen yeni HLG (Hibrit Log-Gama)3 görüntü profili özelliği de bulunur.

Video Oynat

Ödünsüz görüntü çözünürlüğü

Yüksek çözünürlüklü 4K videolar için gruplama olmadan tam pikselli okuma2

35 mm full frame modunda gruplama olmadan tam pikselli okuma 4K videolar (QFHD: 3840 x 2160) için gereken veri miktarını yaklaşık 2,4 kat21yoğunlaştırarak hare ve çentikleri en aza indirir. Full Frame veya Super 35 mm modu gerektiğinde seçilebilir. Üstelik 4K kayıt2, 100 MB/sn'ye varan bit hızlarında XAVC S formatını kullanabilir.

 • Yüksek çözünürlüklü 4K videolar
 • Hızlı Hibrit Otomatik Netleme

Anlık HDR iş akışı için HLG (Hibrit Log-Gama)

Anlık HDR iş akışı için HLG (Hibrit Log-Gama)3

Yeni HLG görüntü profili, anlık HDR iş akışını destekliyor. HLG görüntü modunda kaydedilen videolar, renk derecelendirme olmadan tonlama ve ayrıntıları bozabilecek en az siyah kırma veya aydınlık alan patlaması ile gerçekçi görünüyor.3

[1] Görüntülerde ince ayar için yüksek esneklik (renk derecelendirme gerekir) 
[2] Anında yüksek kaliteli görüntü (renk derecelendirme gerekmez)  

S-Log3 ile Ağır ve Hızlı Çekimi Destekliyor

S-Log3 ile Ağır ve Hızlı Çekimi Destekliyor22

S-Log3, gölgelerden orta tonlara tonlamayı iyileştiriyor ve dinamik aralığı 14 noktaya kadar genişletiyor. Ayrıca, en fazla 60x hızlı çekim ve 5x ağır çekim için 1 - 120/100 fps23arasında bir kare hızı seçebilirsiniz.

Daha fazla güvenilirlikle çekim

Kompakt gövdede güvenilir özellikler ve kullanım

α7 III sisteminin kullanımı, çekim sırasında hızlı kontrol, Tru-Finder ile şaşırtıcı netlikte görüntüler, çok yönlü bağlanabilirlik, çeşitli güç kaynaklarından uzatılmış çekim süresi ve nemli ve tozlu koşullara yüksek dayanıklılık ile iyileştirildi.

Pil değişimleri arasında daha uzun çekim

Daha profesyonel sürelerde çekim için daha uzun pil ömrü

α7 III, tek tam şarj ile yaklaşık 710 fotoğraf24 çekmenizi sağlayan ve NP-FW50 pilin yaklaşık 2,2 katı kapasiteye sahip olan NP-FZ100 pil kullanabilir. BC-QZ1 isteğe bağlı pil şarj cihazı, USB ile şarjdan daha hızlı şarj etme imkanı sunar.

Çift ortam yuvası, UHS-II desteği

Çift ortam yuvası, UHS-II desteği

Biri hızlı veri yazma için UHS-II uyumlu olmak üzere, iki ortam yuvasına sahip α7 III, eş zamanlı veya röle kayıt yapabilir, RAW/JPEG verilerini ve fotoğrafları/videoları ayırabilir ve kartlar arasında verileri kopyalayabilir.

Menüm: sık kullanılanlara daha hızlı erişim

Menüm: sık kullanılanlara daha hızlı erişim

Anında çağırmak için sık kullandığınız 30 adede kadar öğeyi yeni Menüm işlevine kaydedin. Kendi rahatlığınız için optimum menüyü oluşturup özelleştirebilirsiniz.

Değerlendirme işlevi

Değerlendirme işlevi

Değerlendirme işlevi ile, özel bir düğmeye atanmışsa işlevi oynatma ekranında kullanarak kayıtlı fotoğrafları istediğiniz yerde 1-5 yıldız arasında değerlendirebilirsiniz.

Sorunsuz iş akışı için yüksek bağlanabilirlik

Sorunsuz iş akışı için yüksek bağlanabilirlik

USB 3.1 1. Nesil uyumlu USB Type-C™25 bağlantı noktası, PC'ye bağlı çekim kullanarak üretilen büyük görüntü dosyalarında yüksek hızlı PC Uzaktan veri aktarımını düzgün ve zahmetsiz hale getirir.

 • Ön
 • Geri

Imaging Edge

Sony'den yeni Imaging Edge yazılım paketi28

Imaging Edge yazılım paketi görüntü kalitesi ile üretim verimliliğini yükseltir. "Remote" ile çekimi bilgisayardan izleyip uzaktan kontrol edin, "Edit" ile RAW veriyi kaliteli fotoğrafa dönüştürün, "Viewer" ile fotoğraf görüntüleyin, puan verin, seçin.29

Daha fazla bilgi

Capture One

Capture One for Sony30

Ödüllü ücretsiz düzenleme yazılımı Capture One Express (for Sony), RAW geliştirme, kolay yönetme ve güçlü düzenleme araçları sunar. Daha da fazla düzenleme aracı ve cihaza bağlı çekim özelliği için Capture One Pro (for Sony) de satın alınabilir. 

Daha fazla bilgi

Havale / EFT (%1) :136,292.29 TL (KDV Dahil)

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Taksit tutarıToplam
Peşin-137,668.98 TL
272,730.52 TL145,461.04 TL
349,320.83 TL147,962.49 TL
437,631.82 TL150,527.26 TL
Taksit tutarıToplam
Peşin-137,668.98 TL
272,730.52 TL145,461.04 TL
349,320.83 TL147,962.49 TL
437,631.82 TL150,527.26 TL
Taksit tutarıToplam
Peşin-137,668.98 TL
272,730.52 TL145,461.04 TL
349,320.83 TL147,962.49 TL
437,631.82 TL150,527.26 TL
Taksit tutarıToplam
Peşin-137,668.98 TL
272,730.52 TL145,461.04 TL
349,320.83 TL147,962.49 TL
437,631.82 TL150,527.26 TL
Taksit tutarıToplam
Peşin-137,668.98 TL
272,730.52 TL145,461.04 TL
349,320.83 TL147,962.49 TL
437,631.82 TL150,527.26 TL
Taksit tutarıToplam
Peşin-137,668.98 TL
272,730.52 TL145,461.04 TL
349,320.83 TL147,962.49 TL
437,631.82 TL150,527.26 TL

Temel kural olarak aldığınız ürünü teslimat tarihinden itibaren 14 iş günü içerisinde firmamızın düzenlemiş olduğu faturanız ve iade sebebinizi içeren bir not eki ile iade edebilirsiniz.

* İADE ÜRÜNLERİNİZİ MUTLAKA İADE SEBEBİNİZİ BİLDİREN BİR NOT EKİ VE FATURANIZ İLE GÖNDERİNİZ. * İade etmek istediğiniz ürünün faturası kurumsal ise, geri iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. İade faturası, kargo payı dahil edilmeden ( ürün birim fiyatı + KDV şeklinde ) kesilmelidir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri İADE FATURASI kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır.

385 SAYILI VERGİ USUL KANUNU GENEL TEBLİĞİ UYARINCA YENİ UYGULAMA!

Eğer vergi mükellefi değilseniz, almış olduğunuz ürünü iade ederken elinizde bulunan firmamıza ait faturada ilgili iade bölümündeki bilgileri eksiksiz olarak doldurduktan sonra imzalayarak ürün ile birlikte bize geri göndermeniz gerekmektedir. Aksi takdirde iade işleminiz tamamlanmayacaktır. Genel iade şartları aşağıdaki gibidir;

* İadeler mutlak surette orjinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır. * Tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. * İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları) ve iade sebebini içeren bir dilekçe göndermeniz gerekmektedir. * İade etmek istediğiniz ürün/ürünlerin kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır..

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme »
yukarı

Alışveriş Sepetim