Sony a7R V Aynasız Fotoğraf Makinesiİkinci El

Ürün Kodu: #00027668

Marka: Sony


Liste Fiyatı
Fiyatı
İndirimli Havale Fiyatı
En geç 20 Haziran, 2024 Perşembe günü kargoda.
LÜTFEN ÖNCELİKLE AŞAĞIDAN SEÇİMİNİZİ YAPINIZ

TELEFONDA SİPARİŞ VER

0(212) 514 29 24

Tıklayın, telefonunuzu bırakın. Sizi arayalım.

24-Saatte Kargo Ücretsiz Kargo

İLGİLİ ÜRÜNLER

ÖZELLİKLER VE TEKNİK NİTELİKLER

α7R V, nesnelerinizi algılamak ve takip etmek için özel yapay zeka işlemesiyle hayal ettiğiniz görüntüyü daha önce hiç olmadığı gibi kaydetmenize olanak tanır. Görüntü yapımcıları, önemli ölçüde iyileştirilen 8 adımlı görüntü sabitleme ve gelişmiş bağlanabilirlik ve iş akışının yanında 8K çözünürlüğe kadar video kaydı ile fotoğraf kalitesi ve çözünürlüğünde yeni bir standarttan faydalanabilir.

  • Yeni geliştirilen, yapay zeka destekli işleme ünitesi

  • 61,0 MP Full Frame arkadan aydınlatmalı Exmor R™ CMOS sensör

  • Gelişmiş BIONZ XR motor, genel işleme hızını 8 kata kadar yükseltir

  • 8K 24p (25p) ve 4K 60p (50p)  ile video çekimi

  • Gelişmiş nesne algılamayla yeni nesil AF

SENSÖR TİPİ
35 mm Full Frame (35,7 x 23,8 mm), Exmor R CMOS sensör
PİKSEL SAYISI (EFEKTİF)
Yaklaşık 61,0 megapiksel
ISO HASSASİYETİ (ÖNERİLEN POZLAMA İNDEKSİ)
Fotoğraflar: ISO 100-32000 (ISO 50 ile ISO 102400 arasında değişen ISO sayısı genişletilmiş ISO aralığına ayarlanabilir), AUTO (ISO 100-12800, seçilebilir alt ve üst sınır), Videolar: ISO 100-32000 eşdeğeri, AUTO (ISO 100-12800, seçilebilir alt ve üst sınır)
PİL ÖMRÜ (FOTOĞRAFLAR)
Yaklaşık 440 çekim (Vizör) / Yaklaşık 530 çekim (LCD monitör) (CIPA standardı)
VİZÖR TİPİ
1,6 cm (0,64 tipi) elektronik vizör (Quad-XGA OLED)
MONİTÖR TÜRÜ
8,0 cm (3,2 tipi) TFT

ön

yan

 

Yeni geliştirilen, yapay zeka destekli işleme ünitesi

Fotoğraf makinesi zekasında yepyeni bir seviye

Son teknoloji YZ destekli işleme, nesne algılama hassasiyetini önemli ölçüde iyileştirmek ve potansiyel çözünürlüğünden en iyi şekilde faydalanmak için insan formları ve duruşları hakkında ayrıntılı bilgileri kullanır. Nesne algılaması; araçlar ve böcekler dahil yeni nesne türlerini kapsayacak şekilde genişletildi.

Bağlantı hedefinin görüntüsü

α7R V Fotoğraf Galerisi

Örnek görüntüler

Bağlantı hedefinin görüntüsü

Yapay zeka destekli performans

Daha fazla bilgi

Bağlantı hedefinin görüntüsü

Olağanüstü çözünürlük

Daha fazla bilgi

Bağlantı hedefinin görüntüsü

Yeni nesil AF

Daha fazla bilgi

Bağlantı hedefinin görüntüsü

Muhteşem detaylar ve varlık içeren videolar

Daha fazla bilgi

Bağlantı hedefinin görüntüsü

İçerik üreticileri için tasarlandı

Daha fazla bilgi

Bağlantı hedefinin görüntüsü

Uzmanlara göre iş akışı ve güvenilirlik

Daha fazla bilgi

Yapay zeka destekli performans

Gelişmiş nesne algılaması için YZ destekli işleme ünitesi

α7R V, nesnelerin daha doğru şekilde ve daha fazla nesne türünün algılanmasını sağlamak için ciddi miktarda veriyi işleme almaya ayrılmış bir yapay zeka destekli işleme ünitesiyle donatılmıştır.

Bir yapay zeka çipinin görüntüsü

Ormanda yürüyen bir kadının görüntüsü

İnsan pozu tahmini

α7R V, hareketi algılamak için nesne formunu kullanarak insan gözünü yaklaşık %60 daha iyi tanır. İnsan pozu tahmini, sadece gözleri değil beden ve kafa konumunu da hassasiyetle algılamak için öğrenilmiş insan form ve duruşlarıyla fotoğraf makinesinden başka bir tarafa bakan veya maske takan bir nesneye kilitlenip onu takip etmeyi mümkün kılar.

Daha fazla nesne türü algılama

İnsanlar, hayvanlar ve kuşlara ek olarak artık böcekleri, arabaları, trenleri ve uçakları da algılıyor. Böylece hem fotoğraf hem video çekerken daha yüksek esneklik ve güvenilirlik sağlar. Artık İnsan, Hayvan ve Kuş ayarları için gözlere (Gerçek Zamanlı Eye AF) ek olarak kafa ve vücut da algılanıyor.

At, uçak, kuş, arabalar, tren ve kelebek görüntüleri

Şelale ve ağaçların görüntüsü

İyileştirilmiş WB kontrolü hassasiyeti

α7R V’in yapay zeka özellikleriyle birlikte AWB işlevi de gelişti. Fotoğraf makinesinin ön tarafındaki "Görünür Işık + IR sensörüne" ek olarak yapay zeka destekli işleme ünitesi, nesnenin gölgede olduğu zorlu aydınlatma koşullarında daha doğru beyaz dengesi elde etmeye yardımcı olur.

Yüz kaydını kullanırken sorumlu bir şekilde çekim yapma

Yüz kaydı özelliği, biyometrik verilerin kullanılmasını gerektirir. Bu tür verilerin toplanıp kullanılması ve yürürlükteki yerel kanuna uygunluğu sizin sorumluluğunuzdadır. Daha ayrıntılı bilgi için lütfen aşağıdaki web sitesini ziyaret edin.

Daha fazla bilgi

Olağanüstü çözünürlük

Çözünürlükte yeni bir zirve

Yaklaşık 61,0 milyon etkili piksel ile 35 mm Full Frame arkadan aydınlatmalı Exmor R™ CMOS görüntü sensöründen elde edilen çıkış, fotoğraflar ve videolarda nefes kesici detaylar sunmak için gelişmiş BIONZ XR™ işleme motoru tarafından gerçek zamanlı olarak olabildiğinde işlenir.

Detayları yakalamak için tasarlandı

Exmor R CMOS görüntü sensörünün görüntüsü

61,0 etkili megapiksel ile 35 mm Full Frame görüntü sensörü

Arkadan aydınlatma sayesinde elde edilen etkili gürültü engelleme artı boşluksuz çip üzeri lensler, AR kaplaması (yansıma önleyen fitilli cam) ve optik düşük geçişli filtrenin kaldırılması ile bu sensör, Sony’nin görüntü sensörü teknolojileriyle doludur.

Cihazdaki BIONZ XR görüntü işleme motorunun görüntüsü

En son BIONZ XR görüntü işleme motoru

Önceki sürümlerinden sekiz kata kadar daha yüksek işleme gücüyle yeni BIONZ XR, gecikmeyi en aza indirip fotoğraf makinesinin video ve fotoğraf işleme gücünü önemli ölçüde artırırken yüksek miktarda veriyi işler. 

Bir kadının başını ve büstünü gösteren görüntüsü

Tutarlı bir şekilde doğru pozlama ve renkler

En son BIONZ XR motoru daha da iyi bir pozlama kontrolü ve renk üretimi doğruluğu sağlar. Yeni bir AE algoritması, fotoğraf ve video çakerken yüzlerdeki cilt alanını algılayarak pozlamayı buna göre kontrol edebilir.

RAW dosya türü seçimi için fotoğraf makinesi ekranının görüntüsü

Seçilebilir RAW görüntü boyutları ve kalitesi

α7R V artık üç piksel sayısı seçeneğiyle kayıpsız RAW formatı destekliyor: L (60M), M (26M) ve S (15M). M ve S boyutu, post prodüksiyon iş akışını basitleştirmek için Full Frame ve APS-C görüntü alanlarında aynı çözünürlüğü sunar. 

Gövde içi 5 eksenli görüntü sabitlemesini gösteren çizim

Gelişmiş 5 eksenli gövde içi optik sabitleme

 

α7R V, α serisinde bir ilk olarak, sadece gövdede 8 adıma kadar sabitleme sunacak şekilde yükseltildi. Bu, artırılmış hassasiyetten kaçınmanın tercih edilebileceği iç mekan veya gece sahnelerinde yavaş deklanşör çekimleri için etkili sabitleme sunar.
 

Ormanda duran bir kadının görüntüsü

Tek piksel düzeyinde hassas telafi

Yeni bir sabitleme algoritması, tek piksel düzeyine kadar hassas algılama ve kontrol sağlayarak en küçük nesne detaylarını ortaya çıkarmak için sensörün 61,0 megapiksel çözünürlüğünden tam olarak faydalanır.

Ormanda bir kadının görüntüsü

Yaratıcı Görünüm, çeşitli ifadeleri destekler

Yaratıcı Görünüm özelliği, değiştirilmeden kullanılabilecek veya yaratıcı çalışmalar yapanların fotoğraf veya videoların atmosferini makine içinde incelikle ayarlamasına yarayan çeşitli “görünümler” oluşturmak için düzenlenebilecek 10 ön ayar sunar. 

Dağ görüntüsü
Piksel Kaydırmalı Çoklu Çekim değişen koşullara uyar

Piksel Kaydırmalı Çoklu Çekim, gövde içindeki hassas görüntü sabitleme sistemi kontrolünden faydalanır. 16 adede kadar piksel kaydırmalı görüntü kaydedilip bir bilgisayarla birleştirilerek tek bir görselde olağanüstü çözünürlük elde edilir. Tek piksel düzeyine kadar her küçük hareket, birleştirmeyi yapan PC yazılımı tarafından algılanıp telafi edilebilir.

Yeni nesil AF

Gerçek Zamanlı Algılama AF

α7R V’in AF sistemi, önemli ölçüde iyileştirilmiş genel performans sunarak nesne algılama performansında büyük iyileştirmeler sağlar. Derin öğrenme teknolojisi, daha geniş bir alanda daha yüksek Hızlı Hibrit AF performansıyla desteklenen daha güvenilir Gerçek Zamanlı Takip ile güçlü Gerçek Zamanlı Algılama AF’yi destekler.

Görüntü genelinde 693 AF noktasını gösteren küçük karelerin bulunduğu uçan bir uçağın örnek görüntüsü

Daha hızlı, daha hassas geniş alan AF’si

Yeni BIONZ XR motorun muhteşem işleme gücü ve güncellenen algoritmalar, fark edilir şekilde iyileştirilmiş AF performansı elde eder. Yüksek yoğunluklu bir dizide 693’e varan aşama algılama noktası görüntü alanının yaklaşık %79’unu kapsar.

Loş ışıklı bir alanda oturan bir kadının görüntüsü

Düşük EV -4,0 ışıkta doğru AF

En son AF algoritmaları, AF-S modunda EV -4,0 kadar düşük ışık seviyelerinde bile yüksek AF hassasiyeti sağlar. α7R V’te, düşük ışıkta veya düşük diyafram açıklıkları kullanırken daha güvenilir AF sağlayan bir Netleme Önceliği modu da bulunur.

AF/AE takibiyle 10 fps’de kesintisiz olarak çekilen bir arabanın görüntüleri

10 fps’de 583’e kadar kesintisiz, sıkıştırılmış RAW görüntü

Mekanik veya elektronik deklanşörü kullanarak tam AF/AE takibiyle 10 fps kare hızına kadar kesintisiz çekim yapılabilir. Fotoğraf makinesi, bu hızda 583’e kadar kesintisiz, sıkıştırılmış RAW görüntü çekebilir

Yaprakların makro görüntüsü

En iyi çekim için netleme braketleme

Kullanıcının belirttiği özel aralıklar ve sıraya göre sıralı olarak kaydırılan netlemeyle 299’a kadar görüntüyü otomatik olarak kaydedebilir. En iyisini seçin veya birden fazla görüntüyü işleyerek imkansız netleme derinliğiyle yaratıcı birleşimler elde edin.

Titreme Önleme ayarları için fotoğraf makinesi ekranının görüntüsü

Titremeyi bastırma

Yapay aydınlatma titremesi, fotoğraf çekimleri için "Titreşimi önleyen çekim"’i veya fotoğraf ya da video çekerken deklanşör hızlarında titreme hızlarına göre ince ayar yapmak üzere "Değişken Deklanşör"’ü seçerek etkili bir şekilde baskılanabilir.

Netlenen bir tavşanın görüntüsü

Tam zamanlı DMF

AF-C veya AF-S otomatik netleme ile fotoğraf çekerken lensin netleme halkası istediğiniz zaman döndürülerek manuel netleme moduna anında geçirilebilir. Bu, çekime devam ederken netlemeyi farklı bir nesneye geçirmeyi kolaylaştırır.

Muhteşem detaylar ve varlık içeren videolar

Yüksek kaliteli 8K video kaydı

XAVC HS formatı, verimli HEVC/H.265 sıkıştırmayla yüksek çözünürlüklü, yüksek kaliteli 8K (7680 x 4320) 24p (25p) kamera içi kayda olanak tanıyarak Sony lenslerin içindeki cevheri ortaya çıkarır ve sensör ile tam piksel değeri tarafından sağlanan çözümden bütünüyle faydalanır. En küçük nesne ayrıntıları bile gerçeğe uygun şekilde kaydedilir.

60p’ye(50p) kadar olağanüstü 4K video kaydı

Full Frame ve Super 35 mm formatları, 4K video kaydı için seçilebilir. Piksel gruplamaya ihtiyaç duymadan Super 35 mm modunda tam piksel değeri, 4K videolar için 2,6 kat yüksek hızda örneklemeyi mümkün kılar. XAVC S-I (All-Intra) veya XAVC HS formatı, 10 bit 4:2:2 renk örneklemesiyle desteklenir.

Ormanda yürüyen bir kadının görüntüsü

İfade gücü yüksek S-Cinetone™

Beğeni toplayan VENICE gibi CineAlta™ fotoğraf makinelerinin teknolojisini temel alan S-Cinetone, sağlıklı görünen cilt tonları için önemli olan doğal orta tonların yanı sıra yumuşak renkler ve muhteşem vurgular sunar. 

Yürüyen iki kadının görüntüsü

14+ kademeli enlemle S-Log3 gama eğrisi

S-Log3 gama eğrisi, verimli düzenleme için gölgelerden orta grilere (%18 gri) kadar tonlama özelliklerini vurgulayarak 14+ kademeye kadar enlem elde eder.

Birbirlerine doğru yürüyen iki kadının görüntüsü

Videolar için Gerçek Zamanlı Takip

Nesne algılama özelliğindeki iyileştirmeler sayesinde Gerçek Zamanlı Takip artık daha da iyi ve nesnenin gözlerine netleme dahil olmak üzere, belirtilen nesnelerin hassas netlemeyle takibini yapıyor

Fotoğraf makinesini tutan bir adamın görüntüsü

Gelişmiş video görüntüsü sabitleme için Aktif Mod

Aktif Mod, elde video çekimi için güçlü görüntü sabitleme sağlar. Buna ek olarak, yerleşik görüntü sabitleme özelliği olan uyumlu lensler yüksek etkili kontrol için fotoğraf makinesi gövdesiyle koordineli çalışarak elde telefoto çekimleri yapılmasına bile olanak tanır.

Bulanık arka planda bir kadının ve netlenmiş çiçeklerin görüntüsü

Tutarlı görüş açısı için nefes telafisi

Video çekerken duraksama telafisi tutarlı görüş açısını korumak için Clear Image Zoom teknolojisiyle, netleme konumu değişiklikleri nedeniyle oluşabilecek değişiklikleri bastırır. Duraksama meta verileri post prodüksiyonda da kullanılabilir.

Bir Çekim İşaretinin ayarlandığını belirten üste bindirilmiş metinle bir arpa tarlasının göründüğü fotoğraf makinesi ekranı

Kapsamlı video araçları

α7R V; ekranda net bir yayın ışığı çerçevesi, Esnek Pozlama modu, çekim yaparken beyaz dengesi ayarı, yeni Çekim İşareti en/boy oranı işaretleyicileri ve bir film zamanlayıcısı gibi çeşitli video araçları sağlar.

İçerik üreticileri için tasarlandı

Yeni 4 eksenli, çok açılı LCD monitör

Benzersiz izleme esnekliği

Sony’nin yeni geliştirilen 4 eksenli çok açılı monitörü, geleneksel eğilen bir monitörün kullanışlılığı ile yandan açılır, değişken açılı kullanım esnekliğini birleştiriyor. Hem yatay hem dikey yönlerde kısıtlanmayan açı ayarı sağlayarak daha yüksek çekim esnekliğine olanak tanıyor

α7R V ve LCD panelinin görüntüsü

3,2 tip yüksek detaylı LCD panel

α7R V’in LCD monitörü; 2,1 milyon nokta, dokunmatik işlem ve daha geniş renk gamıyla (DCI-P3 eş değeri) 3:2 en/boy oranına sahiptir. Açık havada aydınlık ayarlarda net görünürlük için bir açık hava modu sağlanır.

Fotoğraf makinesinin vizörünün çizimi

Sınıfındaki en yüksek çözünürlüğe sahip olan QXGA vizör

9,44 milyon noktalı OLED elektronik vizör, 1,6 kat daha iyi çözünürlük, dünya rekoru niteliğinde 0,90x vizör büyütme, 41° çapraz görüş alanı ve hareket kaynaklı minimum bulanıklık için seçilebilir bir 120 fps ayarı sunar.

CFexpress kartlar ve SD kartlar ile fotoğraf makinesinin görüntüsü

CFexpress Type A uyumlu çift ortam yuvası

α7R V’nin iki ortam yuvası hem CFexpress Type A bellek kartlarını hem UHS-I ve UHS-II SDXC/SDHC kartlarını destekler. Type A kartların hızlı yazma yetenekleri, çok miktarda verinin sorunsuz şekilde işlenmesine katkıda bulunur. Aktarma ve eş zamanlı kayıt için ayrı modlar bulunur.

Ağır ve Hızlı Çekim düğmesi

Özel Fotoğraf/Video/S&Q kadranı

Fotoğraf/Video/Ağır ve Hızlı Çekim düğmesi; hızlı, bağımsız seçime olanak tanıyarak her mod için en kullanışlı çekim ayarlarını kolay erişilebilir hale getirir.

Fotoğraf makinesinin LCD panelini ve ona dokunan bir parmağı gösteren görüntü

Çekim ve oynatma sırasında dokunmatik işlemler

Dokunmatik Netleme, Dokunmatik Takip ve Dokunmatik Deklanşör işlevleri, çekim ekranındaki bir simgeye dokunarak sırayla etkinleştirilebilir. Oynatma sırasında görüntüler dokunarak seçilebilir.

Uzmanlara göre iş akışı ve güvenilirlik

Fotoğraf makinesiyle çekim yaparken akıllı telefonunu kullanan bir adamın görüntüsü

PC bağlantısı, FTP, telefon aktarımları için hızlı Wi-Fi

Yerleşik Wi-Fi (IEEE 802.11a/b/g/n/ac), 2,4 GHz ve 5 GHz bantlarda iletişime izin vermekle birlikte hızlı ve istikrarlı veri aktarımı ve güvenilir iletişim için 2x2 MIMO desteği sağlar.

Canlı akış ayarları için fotoğraf makinesi ekranının görüntüsü

UVC/UAC ile kaliteli web kamerası uygulamaları

α7R V’in yüksek çözünürlüklü web kamerası olarak kullanılabilmesi için USB bağlantısı üzerinden UVC/UAC uyumlu bir akıllı telefonla veya bilgisayarla 4K çözünürlük elde edilebilir. 

Isı dağıtımı yapısını gösteren çizim

Daha uzun kayıt süreleri için etkili ısı dağıtma

Fotoğraf makinesi, etkili ısı dağıtımı sağlamak ve aşırı ısınmayı önlemek için baştan tasarlandı. Yaklaşık 30 dakika boyunca kesintisiz olarak 8K 24p (25p) 10 bit 4:2:0 video kaydedilebilir

Toza ve neme dayanıklılığı gösteren çizim

Zorlu çalışma ortamlarında yüksek güvenilirlik

Açık havada daha güvenli kullanım için gövdedeki tüm bağlantı noktaları, düğmeler ve pil bölmesi kapağında sızdırmazlık sağlanmıştır. Özenle tasarlanan lens kilidi düğmesi ve bağlantı yerindeki yastıklama da pasa ve neme dayanıklılığı artırır

Toz önleme sistemini gösteren çizim

Yeni toz önleme sistemi toz giderme verimini artırır

Ultrasonik bir aktüatör, görüntü sensörünün önündeki filtrenin saniyede 70.000 üzerinde döngüyle salınmasına neden olarak filtre yüzeyindeki toz ve partikülleri etkili bir şekilde temizler. Lens değişimi için deklanşörü kapatan bir Kapalıyken Deklanşör işlevi de vardır.

Çevre ve erişilebilirlik önlemleri

Road to ZERO logosu

Sony’nin hedefi: sıfır çevresel etki 

Sony Group’un “Road to Zero” projesi çevre üzerinde sıfır etkiyi hedeflemektedir. Bunun için geliştirmeden üretime, paketlemeye ve taşımaya kadar fotoğraf makinesi ve aksesuar için üretim ve dağıtım döngümüzün her aşamasını çevresel etkiyi en aza indirecek şekilde geliştirmeye devam ediyoruz.

 

Planımızı α7R V’e uygulama

Geri dönüştürülebilir, plastik olmayan ambalaj malzemeleri

Sony, darbeye ve çarpmaya karşı yüksek koruma sağlayan, plastik olmayan ambalaj malzemelerini kullanmaya çalışmaktadır.Ürün çantalarında bitkisel, dokusuz kumaşlar kullanılır.Tüm bunlar çevresel etkiyi en aza indirmeye yardımcı olur.

Ürünün ambalaj öğelerinin görüntüsü - kutu, karton vb.

Yardımcı Teknoloji simgesi

Alpha modellerindeki Yardımcı Teknoloji

Alpha fotoğraf makinelerimizde görsel ve mobilite açısından erişilebilir teknolojiler bulunmaktadır.

 

Bir PC ve fotoğraf makinesiyle bir stüdyo kurulumunun görüntüsü

Imaging Edge Desktop™

Imaging Edge Desktop uygulamalarıyla fotoğrafçılığınızı geliştirin. “Remote” ile çekimi PC’de canlı kontrol edip izleyin; “Viewer” ile büyük görüntü arşivlerindeki fotoğrafları çabucak önizleyin, derecelendirin ve seçin, “Edit” ile de RAW verileri kaliteli fotoğraflara dönüştürün

 

Havale / EFT (%1) :127,214.01 TL (KDV Dahil)

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Taksit tutarıToplam
Peşin-128,499.00 TL
267,886.02 TL135,772.04 TL
346,035.62 TL138,106.87 TL
435,125.20 TL140,500.81 TL
Taksit tutarıToplam
Peşin-128,499.00 TL
267,886.02 TL135,772.04 TL
346,035.62 TL138,106.87 TL
435,125.20 TL140,500.81 TL
Taksit tutarıToplam
Peşin-128,499.00 TL
267,886.02 TL135,772.04 TL
346,035.62 TL138,106.87 TL
435,125.20 TL140,500.81 TL
Taksit tutarıToplam
Peşin-128,499.00 TL
267,886.02 TL135,772.04 TL
346,035.62 TL138,106.87 TL
435,125.20 TL140,500.81 TL
Taksit tutarıToplam
Peşin-128,499.00 TL
267,886.02 TL135,772.04 TL
346,035.62 TL138,106.87 TL
435,125.20 TL140,500.81 TL
Taksit tutarıToplam
Peşin-128,499.00 TL
267,886.02 TL135,772.04 TL
346,035.62 TL138,106.87 TL
435,125.20 TL140,500.81 TL

Temel kural olarak aldığınız ürünü teslimat tarihinden itibaren 14 iş günü içerisinde firmamızın düzenlemiş olduğu faturanız ve iade sebebinizi içeren bir not eki ile iade edebilirsiniz.

* İADE ÜRÜNLERİNİZİ MUTLAKA İADE SEBEBİNİZİ BİLDİREN BİR NOT EKİ VE FATURANIZ İLE GÖNDERİNİZ. * İade etmek istediğiniz ürünün faturası kurumsal ise, geri iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. İade faturası, kargo payı dahil edilmeden ( ürün birim fiyatı + KDV şeklinde ) kesilmelidir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri İADE FATURASI kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır.

385 SAYILI VERGİ USUL KANUNU GENEL TEBLİĞİ UYARINCA YENİ UYGULAMA!

Eğer vergi mükellefi değilseniz, almış olduğunuz ürünü iade ederken elinizde bulunan firmamıza ait faturada ilgili iade bölümündeki bilgileri eksiksiz olarak doldurduktan sonra imzalayarak ürün ile birlikte bize geri göndermeniz gerekmektedir. Aksi takdirde iade işleminiz tamamlanmayacaktır. Genel iade şartları aşağıdaki gibidir;

* İadeler mutlak surette orjinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır. * Tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. * İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları) ve iade sebebini içeren bir dilekçe göndermeniz gerekmektedir. * İade etmek istediğiniz ürün/ürünlerin kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır..

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme »
yukarı

Alışveriş Sepetim