Sony ZV-E10 Body Aynasız Fotoğraf Makinesiİkinci El

Ürün Kodu: #00025655

Marka: Sony


Liste Fiyatı
Fiyatı
İndirimli Havale Fiyatı
En geç 26 Haziran, 2024 Çarşamba günü kargoda.
LÜTFEN ÖNCELİKLE AŞAĞIDAN SEÇİMİNİZİ YAPINIZ

TELEFONDA SİPARİŞ VER

0(212) 514 29 24

Tıklayın, telefonunuzu bırakın. Sizi arayalım.

24-Saatte Kargo Ücretsiz Kargo

ÖZELLİKLER VE TEKNİK NİTELİKLER

Sanatsal bir görünüm isteyen, yaratıcı video blog sahipleri için tasarlanan ZV-E10, video prodüksiyonunun temel kısmıyla ilgilenir. Profesyonel görünen bir video blog için, değiştirilebilir lenslerden, büyük APS-C sensörden, dahili Yönlü 3 Kapsüllü Mikrofondan ve video blog için tasarlanmış özelliklerden faydalanarak, yorulmadan etkileyici bir video blog yaratın.

  • Video blog için değiştirilebilir lensli fotoğraf makinesi

  • Büyük APS-C tipi 24,2 megapiksel Exmor™ CMOS sensör

  • Rüzgar siperiyle birlikte verilen Yönlü 3 Kapsüllü Mikrofon

  • Video blog sahipleri için tasarlanmış özellikler: Ürün Teşhiri Ayarı, Bokeh Geçişi, Fotoğraf/Video/Ağır ve Hızlı düğmesi

  • Kolay paylaşım için esnek bağlanabilirlik

SENSÖR TİPİ
APS-C tipi (23,5 x 15,6 mm), Exmor CMOS sensör
PİKSEL SAYISI (EFEKTİF)
Yaklaşık 24,2 megapiksel
ISO HASSASİYETİ (ÖNERİLEN POZLAMA İNDEKSİ)
[Fotoğraflar] ISO 100-32000 (ISO 50 - ISO 51200 arasındaki ISO sayıları genişletilmiş ISO aralığı olarak ayarlanabilir), Otomatik (ISO 100-6400, alt sınır ve üst sınır seçilebilir), [Videolar] ISO 100-32000 eşdeğeri, Otomatik (ISO 100-6400, alt sınır ve üst sınır seçilebilir)
PİL ÖMRÜ (FOTOĞRAFLAR)
Yaklaşık 440 çekim (LCD monitör) (CIPA standardı)
VİZÖR TİPİ
-
MONİTÖR TÜRÜ
7,5 cm (3,0 tipi) tip TFT

Fotoğraf makinesinin önden görünümü, Genişlik 115,2 mm (4 5/8 inç) ve Yükseklik 64,2 mm (2 5/8 inç)

Fotoğraf makinesinin sağdan görünümü, Derinlik 44,8 mm (1 13/16 inç)

ÖZELLİKLER

Makro lens, telefoto lens, sabit netleme uzaklıklı lens ve geniş açılı lens kullanılan örnek görüntüler

Dünyayı nasıl gördüğünüze kendiniz karar verin ve stilinize uygun lensi seçin

Sony’nin kapsamlı E mount lens yelpazesinden doğru lensi seçin ve video blog’unuzu etkileyici ve eşsiz görüntülerle bir üst seviyeye taşıyın. Geniş açılı bir lensle arka plan manzarasını senaryonuza dahil edin veya sabit netleme uzaklıklı bir lens kullanarak sanatsal bir şekilde bulanıklaştırılmış arka planla dikkati nesneye çekin. Bir makro lensle yakınlaşın veya bir telefoto lensle uzak sahneleri yakınlaştırın.

ZV-E10’un sensör boyutlarını karşılaştıran resim, bir inç sensörü olan kompakt bir fotoğraf makinesi ve 1/2,3 inç sensörü olan bir akıllı telefon

Profesyonel kalitede görüntüler için büyük formatlı görüntü sensörü

ZV-E10’un etkileyici görüntüleri, fotoğraf makinesinin büyük APS-C boy görüntü sensörünün bir sonucudur. Akıllı telefonun kamerasıyla karşılaştırıldığında, ZV-E10’un görüntü sensörü en az on kat daha büyüktür; yüksek çözünürlük ve ince ayrıntılar sunan, profesyonel görünümlü güzel görüntüler sağlar.  [1] APS-C [2] 1 inç [3] 1/2,3~1/3,4 inç

ZV-E10 ile çekilmiş örnek görüntü

Minimum gürültüyle yüksek kaliteli görüntüler için verimli ışık toplama

ZV-E10’un büyük formatlı görüntü sensörü, ışık alımını en üst düzeye çıkaracak şekilde tasarlanmıştır, böylece loş ışıklı bir ortamda çekim yaparken dahi, daha az gürültüyle yüksek kaliteli görüntüler sunan 4K videolar oluşturur.

ZV-1’in 4K video oluşturmak için 6K eşdeğeri veri kullandığını açıklayan resim

Daha fazla ayrıntı için yüksek hızda örneklemeyle 4K video

Fotoğraf makinesinin dahili 4K video kaydı, sensörden tam piksel okuma kullanılarak yapılır ve 4K için gereken verinin yaklaşık 2,4 katınıntoplanmasını sağlar (kabaca 6K eşdeğeri). Yüksek hızdaki bu örnekleme, kaydın her karesinde yoğunlaştırılmış daha fazla görsel veri olmasını sağlar ve sonuçta son derece ayrıntılı video görüntüleri elde edilir.  (A) 2,4 kat bilgi

ZV-E10’un ürün görüntüsü

Kolay özçekim ve video blog çekimi için tasarlandı

Ağırlığı sadece 364 gram (12,8 ons) olan ZV-E10, siz video blog çekimine hazır olduğunuzda sizinle birlikte yola çıkmaya hazırdır. Yandan açılan değişken açılı LCD ekran, yüksek veya alçak konumlardan çekim yaparken dahi özçekim yapmanızı ve kadrajlamanızı kontrol etmenizi kolaylaştırır; ergonomik kol ise güvenli ve istikrarlı bir tutuş için tasarlanmıştır.

ZV-E10’un yukarıdan çekilmiş ürün görüntüsü

Kontrol düğmelerine anında erişim

Video blog çekiminde, yapmak isteyeceğiniz son şey el yordamıyla düğme aramaktır. ZV-E10’da, MOVIE (Video) düğmesi hızlı erişim için hemen üst kısımdadır. Ayrıca kullanışlı bir zum kolu, ayrıca fotoğraflar, normal videolar ve Ağır ve Hızlı Çekim modları arasında kolayca geçiş yapmanızı sağlayan bir Fotoğraf/Video/Ağır ve Hızlı düğmesi de bulunur.

ZV-E10’un ürün görüntüsü, uyarı sinyali lambaları kırmızı yanıyor ve LCD ekranda kırmızı çerçeve görünüyor

Kayıt arızalarına karşı koruma

ZV-E10, kaydedip kaydetmediğinizi size bir bakışta gösterir. Fotoğraf makinesinin önündeki kayıt lambası kırmızı yanar ve LCD monitörde size kayıt yapıldığını gösteren kalın, kırmızı bir çerçeve görünür.

Aşama algılamalı AF noktalarının %84’lük kapsamını gösteren resim

Hızlı, hassas otomatik netleme

ZV-E10’un Hızlı Hibrit AF sistemi sayesinde, hızlı hareket eden nesneler dahi net kalır. Sensörün görüntü alanının yaklaşık %84’ünü kaplayan 425 aşama algılama noktasıyla bu geniş kapsamlı ve yoğun AF noktası yerleşimi, başka türlü netlenmesi zor olabilecek nesnelerin hassasiyetle yakalanmasını sağlar.

LCD ekrana dokunarak Gerçek Zamanlı Takibi etkinleştiren birinin görüntüsü

Bırakın Gerçek Zamanlı Takip, netleme işini sizin yerinize yapsın

ZV-E10’un AI destekli Gerçek Zamanlı Takibinin kullanımı sezgiseldir. Sadece monitörde netlemek istediğiniz nesneye dokunup gösterin, Gerçek Zamanlı Takip, nesneyi istikrarlı bir şekilde netleyerek gerisini halleder.

Eye AF’nin etkin olduğu durumu gösteren resim

Netleme işini fotoğraf makinesine bırakın

ZV-E10 ile, video blog çekiminin daha yaratıcı yönlerine odaklanabilirsiniz. Fotoğraf makinesinin Eye AF özelliği, nesnenin gözlerini çabucak ve doğru bir şekilde tanıyıp takip ederek kişinin gözlerini kararlı bir şekilde netlemek için sofistike algılama algoritmaları kullanır.

Açık/Kapalı Ürün Teşhiri Ayarı karşılaştırmasını gösteren görüntü

Akıcı ürün incelemeleri için hassas netleme geçişleri

Sadece bir düğmeye basarak ZV-E10’un ürün inceleme videoları için ideal olan Ürün Teşhiri ayarını etkinleştirebilirsiniz. Ayar etkinken, bir ürünü fotoğraf makinesinin önüne her kaldırdığınızda netleme otomatik olarak bu nesneye kayar ve sonra ürünü karenin dışına çıkardığınızda tekrar yüzünüze döner. Bu ayar, görüntü sabitleme Aktif olarak ayarlandığında dahi kullanılabilir.

Eğilebilen ekran açıkken ürünle yapılan özçekim

Arka plan bulanıklığı için kolay kontrol

Karmaşık manuel ayarlara gerek yoktur; arka plan bulanıklığını (bokeh) açmak ve kapatmak için tek bir düğmeye basmanız yeterlidir. Düğme ile karmaşık ayarları atlayarak bulanık, bokeh açısından zengin bir arka plan ile net bir arka plan arasında geçiş yapabilirsiniz.

4 kişinin görüntüleri

Doğal görünen cilt tonları

ZV-E10, ekstra düzenleme yapılmadan sağlıklı ve doğal görünen cilt tonları elde edecek şekilde tasarlanmıştır. ZV-E10’un doğal renk ayarı sayesinde, fotoğraf makinesi cilt görünüşünde otomatik olarak ince ayar yapar.

Birinin örnek görüntüsü

Pürüzsüz, yumuşak cilt görünümü

ZV-E10’da, cildinizin görünüşünü pürüzsüzleştiren bir Yumuşak Cilt Efekti bulunur. Bu özellik, göz ve ağız bölgelerinde netliği koruyarak cildinizi pürüzsüzleştirmek için tasarlanmıştır. Tercihinize göre, bu efektin seviyesini belirlemek için dört seviye ("kapalı" - "yüksek") arasından seçim yapabilirsiniz.

Kol takılmış ZV-E10 ile kendini çeken birinin görüntüsü

Nereye giderseniz gidin aydınlık görünün

Işık koşulları aniden değişse dahi, ZV-E10 sizi her zaman aydınlıkta tutar. Fotoğraf makinesi, doğrudan güneş ışığından ve arkadan aydınlatılmış açılardan gölgelere ve loş ışıklı iç mekanlara kadar nesnenin yüzünü algılar ve parlaklık değişikliklerini telafi etmek için otomatik olarak hızlı pozlama ayarları yapar.

Hareket ederken ZV-E10 ile video kaydı yapan birinin durum görüntüsü

Yürürken dahi akıcı ve istikrarlı görüntüler

ZV-E10, hareket ederken çekimin akıcı ve sabit kalmasına yardımcı olur. Aktif Mod elektronik görüntü sabitleme, elde kayıt sırasında minimum titreme ve bulanıklık ile istikrarlı video kaydı sunar ve Ürün Teşhiri Ayarı açıkken dahi kullanılabilir.

ZV-E10 ile çekilmiş örnek görüntü

Hızlandırılmış ve yavaşlatılmış hareketlerde kolaylık

Fotoğraf makinesinin Ağır ve Hızlı Çekim modları, gerçek zamana göre 5 kata kadar ağır veya 60 kata kadar hızlı videolar kaydeder. Full HD kalitesinde 50 Mb/sn’ye kadar kayıt yapabilirsiniz ve her şey fotoğraf makinesi içinde yapılır, yani PC’de düzenleme yapmanız gerekmez. Ayrıca post prodüksiyonda yüksek çözünürlüklü ağır çekim dizileri oluşturmak için 120 fps’teyüksek hızlı Full HD kayıt da yapabilirsiniz.

ZV-E10’un Yönlü Üç Kapsüllü Mikrofonunun resmi

Net ses kaydı için tasarlandı

Dahili Yönlü 3 Kapsüllü Mikrofonla donatılmış ZV-E10, kalabalık ortamlarda dahi sesleri net şekilde kaydeder. Dikkat dağıtan daha az ortam sesiyle, fotoğraf makinesinin önündeki sesleri yakalayacak şekilde optimize edilmiştir, yani video blog kullanımı için idealdir.

Rüzgarlı yerlerde kayıt yapan birinin durum görüntüsü

Dışarıda dahi net kayıt

ZV-E10, dışarıda endişe etmeden kayıt yapmanız için bir rüzgar siperiyle birlikte sağlanır. Birlikte verilen rüzgar siperi, Çoklu Arayüz (MI) Yuvasına kolayca bağlanarak rüzgarlı koşullarda gürültü azaltılabilir.

ECM-W2BT takılı ZV-E10’u kullanan birinin göründüğü durum görüntüsü

Daha da yüksek ses kalitesi

Geleneksel analog ses iletiminin aksine, kablo sinyali parazitini dert etmeniz gerekmez. Düşük gürültülü, tamamen dijital net ses için ZV-E10’u MI Yuvası üzerinden Dijital Ses Arabirimi destekli bir Sony mikrofonla eşleştirmeniz yeterli. Dilerseniz daha da iyi ses için fotoğraf makinesinin mikrofon jakı üzerinden en sevdiğiniz mikrofonu da bağlayabilirsiniz.

Fotoğraf makinesinin sağ taraftan görünümü, kapak açık

Kolay ses izleme

Tam istediğiniz ses akışını elde ettiğinizden emin olun. ZV-E10’da 3,5 mm standart kulaklık çıkışı bulunur, böylece sesin düzgünce kaydedilip kaydedilmediğini izlemek için kulaklık bağlayabilirsiniz.

GP-VPT2BT takılı ZV-E10’un durum görüntüsü

Tek elle kolay kullanım için isteğe bağlı kol

Bluetooth® özellikli GP-VPT2BT kol (ayrı olarak satılır), özel bir düğmeyle birlikte kayıt ve zum kontrollerinin kolayca, kablosuz olarak, uzaktan kumanda edilmesini sağlar. Tek elle çekim yaparken zum ve kayıt işlemlerine erişilebilir; Bokeh Anahtarı da tek dokunuşla kullanım için, varsayılan olarak kolayca ulaşılan bir düğmeye atanmıştır.

Dikey olarak video çeken birinin durum görüntüsü

Sorun yaşamadan dikey çekim

Dikey yönde çekilen videolar, fotoğraf makinesi tarafından kaydedilen meta veriler sayesinde PC veya akıllı telefonda aynı şekilde izlenebilir. Videoyu manuel olarak döndürmeniz gerekmez ve bu özellik çalışmalarınızı sosyal medyada paylaşırken elverişlidir.

Imaging Edge Mobile kullanan birinin durum görüntüsü

Hızlı paylaşım için akıllı telefona aktarım

ZV-E10, çekimden sonra 4K videoların ve fotoğrafların paylaşılmasını kolaylaştırır. Fotoğraf makinesi kapalıyken dahi, hazır olduğunuz anda paylaşmanız için, görüntüleriniz fotoğraf makinesinden akıllı telefona kablosuz olarak aktarılabilir.

Movie Edit Add-on kullanarak video düzenleyen birinin durum görüntüsü

Videoları akıllı telefonunuzda düzenleyin

Fotoğraf makinesiyle yapılan video kaydı, Imaging Edge™ Mobile uygulamasından Movie Edit add-on kullanılarak bir akıllı telefonda kolayca düzenlenebilir. Görüntü sabitleme özelliği, fotoğraf makinesinin cayro sensör verilerini kullanarak videoyu düzeltir ve fotoğraf makinesi titremesini telafi eder. Fotoğraf makinesi verilerini kullanarak videoyu kırpmanızı ve en/boy oranlarını değiştirmenizi, aynı zamanda ana nesnenin kadrajın içinde kalmasını sağlayan bir akıllı kadrajlama özelliği de bulunur.

Görüntü Efekti kullanılarak ZV-E10 ile çekilmiş örnek görüntü

Fotoğraf makinesinde özel efektler ekleyin

Farklı sanatsal efektler oluşturmak için renklerinizi değiştirebilirsiniz. Tek yapmanız gereken, ek post prodüksiyon olmadan, Yaratıcı Stil ayarını değiştirmek veya Görüntü Efekti modunu kullanarak yedi farklı görsel efekt arasından seçim yapmaktır.

S-Log3 ile renk tonlaması öncesini ve sonrasını gösteren resim

S-Log3 desteğiyle renk tonları üzerinde esnek kontrol

Post prodüksiyonda renk ayarı yaparken daha fazla esneklik istiyorsanız ZV-E10’un profesyonel fotoğraf makinelerindeki sensör performansını en üst düzeye çıkarma standardı olan S-Log3 desteğinden memnun kalacaksınız. S-Log3, geniş bir dinamik aralık sağlayarak PC’de post prodüksiyon düzenlemesi sırasında daha fazla renk kontrolü için size daha fazla görsel veri sunar.

ZV-E10 ile çekilmiş örnek görüntü

Gerçekçi renklerle 4K HDR videolar oluşturun

Fotoğraf makinesinin ön ayarlı HLG görüntü profilini kullanan 4K HDR (Yüksek Dinamik Aralık) kayıt desteği sayesinde, 4K HDR videolarda post prodüksiyon veya renk tonlaması olmadan doğal, gerçekçi renkler elde edilebilir.

Birinin örnek görüntüsü

Netleme geçişlerinizde ince ayar yapın

Netlemeyi bir nesneden diğerine geçirirken, AF Geçiş Hızı üzerinde incelikli kontrolden faydalanabilirsiniz. Geçiş hızı, hızlı bir geçiş mi yoksa daha kademeli bir geçiş mi yapılacağını kontrol eder ve yedi farklı seviyesi mevcuttur.

ZV-E10 ile çekilmiş örnek görüntü

Zaman atlamalı videolar çekin

ZV-E10’un aralıklı çekim moduyla, fotoğraflardan derlenen zaman atlamalı videolar oluşturabilirsiniz. 9999 çekim yapma imkanıyla, çekim aralığı 1-60 saniye olarak ayarlanabilir. Biten videonun nasıl görüneceğini fotoğraf makinesinde önizlemeyle inceleyebilir, sonra PC’de Sony’nin Imaging Edge Desktop uygulamasını kullanarak son kaydı bir araya getirebilirsiniz.

USB Akış Modunu kullanan birinin durum görüntüsü

Canlı akış kurulumu kolaydır

Büyük sensöründen ve dahili mikrofonundan faydalanarak ZV-E10’u tek bir kabloyla, çevrimiçi iletişim aracı olarak kullanabilirsiniz. ZV-E10’u harici fotoğraf makinesi olarak kullanmak için, bir PC’ye veya Sony Xperia™ akıllı telefona USB Type-C® kablosuyla bağlayın. Hızlı akış için USB Akış modunu özel bir düğmeye atayabilirsiniz.

Pil ömrü resmi

Pil konusunda endişelenmeden uzun çekimler yapın

Dışarıda veya güç kaynağı olmayan bir yerde çekim yaparken, fotoğraf makinesinin piliyle 125 dakika kesintisiz video çekimi veya 440 fotoğraf çekimi yapabilirsiniz. Fotoğraf makinesi, USB Type-C® konnektörü üzerinden harici gücü de destekler ve harici bir mobil pilin kayıt süresini daha da uzatmasını sağlar.

AC-PW20AM ile ZV-E10’un ürün görüntüsü

Daha uzun süre çekim yapmanız gerektiğinde AC gücüne geçin

AC güç kaynağına erişiminiz varken, canlı akış yaptığınızda veya uzun bir iç mekan çekimi yaptığınızda, AC-PW20AM (ayrı olarak satılır) gibi bir AC adaptörü kullanarak pil gücünün biteceğinden endişelenmeden çekim yapabilirsiniz.

Yürürken ZV-E10’u kullanan birinin durum görüntüsü

Gelişmiş görüntü sabitleme ve düzenleme işlevleri

Dahili cayro, fotoğraf makinesi titremesi meta verilerini kaydeder ve böylece elde yapılan çekim post prodüksiyonda düzeltilip sabitlenebilir. Sony’nin Catalyst Browse / Catalyst Prepare masaüstü uygulamasını kullanarak otomatik titreme telafisi ve görüntü kırpma seviyelerini kolayca dengeleyin. Catalyst, kayıtlı makine yönü verilerini de etkili şekilde kullanabilir.

Imaging Edge Desktop logosuyla bir stüdyonun durum görüntüsü

Imaging Edge DesktopTM

Imaging Edge Desktop uygulamalarıyla video yapımı ve fotoğrafçılık becerinizi bir üst seviyeye taşıyın. "Remote" ile çekimi PC ekranında canlı kontrol edip izleyin; "Viewer" ile büyük görüntü arşivlerindeki fotoğrafları çabucak önizleyin, derecelendirin ve seçin, "Edit" ile de RAW verileri teslim için yüksek kaliteli fotoğraflara dönüştürün. Sony RAW dosyalarından en iyi şekilde faydalanın ve prodüksiyonlarınızı daha verimli yönetin.

Imaging Edge Desktop hakkında bilgi

 
Havale / EFT (%1) :20,789.01 TL (KDV Dahil)

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Taksit tutarıToplam
Peşin-20,999.00 TL
211,093.77 TL22,187.54 TL
37,523.03 TL22,569.10 TL
45,740.08 TL22,960.31 TL
Taksit tutarıToplam
Peşin-20,999.00 TL
211,093.77 TL22,187.54 TL
37,523.03 TL22,569.10 TL
45,740.08 TL22,960.31 TL
Taksit tutarıToplam
Peşin-20,999.00 TL
211,093.77 TL22,187.54 TL
37,523.03 TL22,569.10 TL
45,740.08 TL22,960.31 TL
Taksit tutarıToplam
Peşin-20,999.00 TL
211,093.77 TL22,187.54 TL
37,523.03 TL22,569.10 TL
45,740.08 TL22,960.31 TL
Taksit tutarıToplam
Peşin-20,999.00 TL
211,093.77 TL22,187.54 TL
37,523.03 TL22,569.10 TL
45,740.08 TL22,960.31 TL
Taksit tutarıToplam
Peşin-20,999.00 TL
211,093.77 TL22,187.54 TL
37,523.03 TL22,569.10 TL
45,740.08 TL22,960.31 TL

Temel kural olarak aldığınız ürünü teslimat tarihinden itibaren 14 iş günü içerisinde firmamızın düzenlemiş olduğu faturanız ve iade sebebinizi içeren bir not eki ile iade edebilirsiniz.

* İADE ÜRÜNLERİNİZİ MUTLAKA İADE SEBEBİNİZİ BİLDİREN BİR NOT EKİ VE FATURANIZ İLE GÖNDERİNİZ. * İade etmek istediğiniz ürünün faturası kurumsal ise, geri iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. İade faturası, kargo payı dahil edilmeden ( ürün birim fiyatı + KDV şeklinde ) kesilmelidir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri İADE FATURASI kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır.

385 SAYILI VERGİ USUL KANUNU GENEL TEBLİĞİ UYARINCA YENİ UYGULAMA!

Eğer vergi mükellefi değilseniz, almış olduğunuz ürünü iade ederken elinizde bulunan firmamıza ait faturada ilgili iade bölümündeki bilgileri eksiksiz olarak doldurduktan sonra imzalayarak ürün ile birlikte bize geri göndermeniz gerekmektedir. Aksi takdirde iade işleminiz tamamlanmayacaktır. Genel iade şartları aşağıdaki gibidir;

* İadeler mutlak surette orjinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır. * Tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. * İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları) ve iade sebebini içeren bir dilekçe göndermeniz gerekmektedir. * İade etmek istediğiniz ürün/ürünlerin kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır..

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme »
yukarı

Alışveriş Sepetim